Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha minden autót el tudok...

Ha minden autót el tudok vezetni akkor jó sofőr vagyok?

Figyelt kérdés

3 éve van jogsim, egy dacia logan mcv-n tanultam ami jó hosszú autó. Elméletin 3x buktam de aztán negyedjére meglett, gyakorlati azonnal sikerült, pénz meg mindenféle egyéb kedvességek nélkül. Hibapont sem volt ha jól emlékszem, viszont végig mondtam hangosan hogy mit csinálok (most akkor kirakom az indexet és el fogok kanyarodni jobbra de előbb megadom az elsőbbséget stb stb ), és az nagyon sokat segített nekem hogy mondhattam.

Aztán jogsi letétel után egy héttel vettem egy yarist, meg vezetgettem a párom corsáját. Tudtam velük menni azonnal.

Kipróbáltam apám opel omegáját, azzal is tudtam menni. Vezettem drivenowokat (automata mind), gond nélkül. Lett egy bmwm tavaly ősszel. Elég erős autó de azonnal megtaláltam a pedálokat és tudtam vele menni! Nagymamám swiftjét ie el tudom vezetni. Páromnak fordja van és azzal is tudtam azonnal.

Most kapaszkodjatok meg!

Elvittem szervízbe a toyotámat és volt ott egy VALÓDI bmw e34 m5. Szimpi voltam a szervizesnek és megengedte hogy telephelyen belül mehetek vele egy kört és azonnal tudtam vele menni!!! ( nem mertem nyomni neki mert az ijesztöen gyors autó tud lenni de haladtam vele! Még tolatni meg parkolni is tudtam vele, aztán vissza adtam.)


Ez azt jelenti hogy jó sofőr vagyok?


25/n



2021. szept. 25. 14:02
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%
Ha mondjuk egy régi katonai UAZ 469-est el tudsz vezetni amin semmiféle szervó nincs, és úgy kezeled a váltót, hogy az nem reccsen meg (nem szinkronizált, minden váltásnál duplán kell kuplungolni visszafelé meg gázfröccs), akkor talán jó sofőr vagy, ha ez mellett még a forgalomban is helyt állsz, és a legszűkebb helyre is be tudsz tolatni, parkolni.
2021. szept. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjátok már, ő másban jó😉
2021. szept. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Én meg vezettem egy Ford Transitot, meg egy Iveco-t amire már nagyobb jogis kell mint a B, nem mondom, jól vezetek, de nem ezen múlik.
2021. szept. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Én vezettem mar sokféle motort, autót, néhány traktort, voltam sok vezetéstechnikai tréningen, mégsem mondanám pusztán ezek miatt, hogy jól vezetek, mert nem ettől függ. Pedig egy traktorban össze-vissza vannak a sebességek, high-low ratio meg minden.
2021. szept. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
53%
Nekem meg CE kategóriás jogsim van, és szerintem balfasz vagyok a vezetéshez🤷‍♂️
2021. szept. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!