Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol találok még illegális...

Hol találok még illegális utcai száguldozós videókat?

Figyelt kérdés

Én viszonylag szabályosan vezetek és sosem tennék ilyet - még a képességem sincs meg hozzá, nem bízom 100% magamban szóval az csak bajokat okozna ha én úgy mennék meg eleve fontos nekem a jogsim. Viszont nagyon szeretem nézni az ilyesmit, videón.

Giorgi Tevzadze volt a kedvencem de már az összes videóját végignéztem sokszor, és sajnos ő már nem tud újakat csinálni 😔 (Nagyon vonzó is lett volna számomra én felnéztem volna rá nagyon kár hogy nincs már itt..)


Vannak még fent youtubeon hasonló videók? Csak olyan érdekel ami utcán játszódik és nagyon durva, valós, nem rendezett és van benne gyorshajtás, agresszív módon vezetés meg drift is.


Várom a linkeket


25/n



2021. szept. 26. 10:16
 1/7 anonim ***** válasza:
78%

Szilvi, ne csináld. Bíztunk benned, azt hittük, profi sofőr vagy... Egy világ omlott össze most bennünk


https://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__11..

2021. szept. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak a kérdésre……..kösz
2021. szept. 26. 10:30
 3/7 anonim ***** válasza:
74%

Szilvike...


"Giorgi Tevzadze volt a kedvencem de már az összes videóját végignéztem sokszor, és sajnos ő már nem tud újakat csinálni"


Inkább SZERENCSÉRE nem tud csinálni újakat :D

2021. szept. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ha még mindig élne akkor felkeresném és kapcsolatot akarnék tőle vagy találkozni legalább aztán úgyis rávenném a kapcsolatra de sajnos már nem tudom


De a kérdésre válaszoljatok már

2021. szept. 26. 11:48
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
Szilvike a jövő héten már biztosan rendel a pszichiátered. Gyorsan kérj időpontot mert romlott az állapotod.
2021. szept. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Találkozhatsz még Tevezádéval... csak menj neki egy fának te is :D
2021. szept. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
mivel találkozhatok xdd?
2021. szept. 26. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!