Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első motor 600cc Hornet után,...

Első motor 600cc Hornet után, korai lehet másodiknak egy 1000-es gép?

Figyelt kérdés

2021. szept. 27. 16:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Mióta motorozol? Mennyit mentél a Hornettel? Volt másik motorod? Jártál vezetéstechnikai tréningre? Volt zakód a Hornettel? Milyen gyakran volt necces szituációd a Hornettel? Miért akarnál 1000 köbcentis motort, mi a cél?


[link]

2021. szept. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A feltett kérdések megválaszolása után úgy érzem még marad a 600-as széria. Nagyon tetszik a videó amit küldtél! Hálásan köszönöm a kúltúr segítségedet!
2021. szept. 28. 09:01
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, azért másoltam be a videót, ha esetleg emiatt akarnál 1000-est, akkor ne tedd :) Sokkal játékosabb egy 600-as, mint egy 1000-es, sokkal kevésbé kell koncentrálni, hogy ne öljön meg. Pedig már a 600-as is egy komoly motor. Egyedül akkor jobb (szerintem) közúton egy 1000 cc környéki motor, ha utassal, dobozokkal, esetleg autópályán, szerpentineket bejárva akartok túrázni. Amúgy felesleges. Nekem van egy 900as meg egy 300as motorom is, és a 300-as sokkal nagyobb funfactorral rendelkezik, ha városi használatról van szó.

Illetve nálam okosabb emberek is megmondták, hogy sokkal nagyobb mosolyt csal az arcodra egy kisebb motor határain menni, mint egy nagy dög motort folyamatosan kordában tartani ugyanolyan relatíve alacsony sebességnél. (It's much more fun to go fast with a small bike than to go slow with a big bike)

2021. szept. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!