Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Toyota yarisba beférne a 2jz?

Toyota yarisba beférne a 2jz?

Figyelt kérdés

Eljött az ideje annak hogy lecseréljem a motoromat. Nyilván a 1.0 vagy max 1.3 lenne az ésszerű, de volt egy álmom az éjszaka.

Bementem egy szervízbe , bent volt a yarisom és senki nem volt ott. Kigyulladt a yaris lampaja és Ott volt egy asztalon egy vadi új 2 jz motor , megvilágítva és amikor megláttam akkor valami szél keletkezet és azonnal tudtam hogy ezzel nekem dolgom van! Aztán a kövi álomkép az az volt hogy 250 el megyek a yarisal és közben nagyon durvának érzem magam meg 1 bmw se tud le hagyni meg komolyan leszorító spoilereket kellett feltenni hogy nehogy felrepüljon az autóm.


Rakhatok 2 jzt sima yarisba?


25/n



2021. szept. 29. 18:36
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
16 szavazat
 1/8 D. Brasco ***** válasza:
96%
Hagyd már abba ezeknek az ostoba dedós kamukérdéseidnek a kiírkálását!!Tényleg nem unod még?!?Vagy akkor próbáld a humor rovatot...mondjuk oda vicces dolgokat szoktak 8rni ez meg csak simán szar és szánalmas......
2021. szept. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Álmodban hogy tudtad elolvasni, hogy "2 jz"?

Szél kerekedett - ezt így mondják.

Álmodban megálltál, és az utca közepén fúrtál lyukakat szpojlernek?

És még mindig a BMW a fétised?

2021. szept. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy belefér de csak akkor ha 1000 lóerő és három turbó van a túdzséjzí-ben
2021. szept. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
#3 Dudafétise van, a Bmw-t nem szereti annyira mint a xarrárohadt yarisokat és nem csak abból lehet gyanítani hogy szeret szopni, hogy megvette a yarist...
2021. szept. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Olyan orrnehez lenne hogy azzal te max a boltba mennél le.
2021. szept. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A Yaris tulajdonnév, nagybetűvel kell írni.

Hogy a "bmw"-ről ne is beszéljek...

2021. szept. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%

Persze, rakjál, a sok hülye kérdés között elfér ez is.

Meg írhatnád mennyit lehet keresni itt bértrollkodással, mert én is csinálnám szívesen.

2021. szept. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
75%
Köszönjük! Moderátoraink ellenőrizni fogják ezt a kérdést.
2021. szept. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!