Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autó 7-8 millió körül, ami...

Autó 7-8 millió körül, ami gyárilag 250-300le, automata, és nem egy időzített bomba, szervíz téren?

Figyelt kérdés

Most tudom megvenni életem első sportosabb autóját, de nem tudom mit vegyek.


Néztem 2015 mustangot, 3.7 v6, állítólag golyóálló, szinte tönkremehetetlen, de vezettem egyet nemrég és elég fapad belül, minden gagyi műanyag, illetve a szívó motor csak akkor húz jól, ha forog, és akkor fogyaszt is rendesen.


Másik lehetőség a 2014- mercedes benz A osztaly vagy cla, amg pakettel nagyon tetszenek, de a 200-asok 156le, a 250-es meg nagyon ritka, az 200 feletti. Ezek kapnának chipet, úgy már biztosan élvezhető lenne.


Amin még gondolkoztam, hogy venni 4-5M körül bármilyen 2.0tfsi-t, chippel azok is közel 300 le-k, főleg ha gyári E golfot nézek vagy tts, s3 esetleg.


Illetve bmw-t néztem még, de az F kasztnis 35i-re elmenne minden pénzem, sor4-et meg nem szeretnék, hiába vannak hegyezve.


Illetve ezeknek az autóknak milyen szervíz költségeik vannak?

Kényesebbek, mint a gyengébb autók?


A felsoroltakon kívül, milyen fiatalos, sportos autó van még?


(370z is tetszik, de 2 személyes nem annyira jöhet szóba, sokszor ülnek be mellém többen)


2021. okt. 2. 21:40
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
81%

VAG 3.0 TDI vagy az izmosabb, újabb 2.0 TSI-k nem játszanak? Én ezen a területen nézegetnék/nézegetek.

De kihagytad a Ford RS palettáját is.

2021. okt. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
4%

ennek mi köze a karrier, fizetéshez?


Inkább fektesd be azt a pénzt. Hosszútávon jobban jársz vele, minthogy felcsavarodj az első fára. Közútra nem való 250+ lóerős autó, a magyar ~20 éve átlagautók közé.


Kompenzáció helyett a pszichológust ajánlom.

2021. okt. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
31%
szerviz, szerviz, szerviz, szerviz, szerviz, szerviz, szerviz
2021. okt. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
33%
Honnan van ennyi pénzed autóra ilyen fiatalon?
2021. okt. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

Véletlen rossz kategóriába ment. Kérlek jelentsétek, hogy átkerüljön a közlekedés, autó motorba! :)


2.0tfsi játszana, de egy újabb golfra nagyon sajnálok 4-5 nél többet.

Dízelt semmiképp nem szeretnék!


Van befektetve pénzem ne aggódj, munka nélkül is megélnék már életem végéig passzív jövedelemből.

Nekem ez hobbi és élmény, semmi köze a kompenzációhoz, nem hitelből vásárolok. Sajnállak a kommented miatt, mennyire megkeseredett ember lehetsz :((

2021. okt. 2. 21:58
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
A tavalyig gyártott Mercedes C-osztályt vagy a 2016-ig gyártott E-osztályt ajánlanám.
2021. okt. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Nem vagyok már annyira fiatal, 29 leszek mindjárt. De ahogy körbenézek pesten, rengeteg 30 alatti jár 30-50 milliós autókkal is.
2021. okt. 2. 21:59
 8/29 anonim ***** válasza:
58%

Ja, ez megint a milliomos trollgyerek lesz akkor...


Ha esetleg mégse:

Direkt VAG-ot írtam, nem Golf-ot, pont ezért.

Tessék megnézni miket szereltek még 250 lóerő feletti 2.0 TSI-vel


#1

2021. okt. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
69%
Ha munka nélkül is megélsz passzív jövedelemből, akkor miért ilyen kotlákat nézel, amiket chipeltetni akarsz? Miért nem veszel akkor egy 20 milliós sportkocsit, ami instant 250-300 LE? Egyébként amit chipeltetni fogsz, az egy esetleges komolyabb szervíznél simán elviszi a pénzed nagy részét.
2021. okt. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
74%

„rengeteg 30 alatti jár 30-50 milliós autókkal is” :DDD

Hát persze, persze; rengeteg :DDD

Idióta...

2021. okt. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!