Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autó 7-8 millió körül, ami...

Autó 7-8 millió körül, ami gyárilag 250-300le, automata, és nem egy időzített bomba, szervíz téren?

Figyelt kérdés

Most tudom megvenni életem első sportosabb autóját, de nem tudom mit vegyek.


Néztem 2015 mustangot, 3.7 v6, állítólag golyóálló, szinte tönkremehetetlen, de vezettem egyet nemrég és elég fapad belül, minden gagyi műanyag, illetve a szívó motor csak akkor húz jól, ha forog, és akkor fogyaszt is rendesen.


Másik lehetőség a 2014- mercedes benz A osztaly vagy cla, amg pakettel nagyon tetszenek, de a 200-asok 156le, a 250-es meg nagyon ritka, az 200 feletti. Ezek kapnának chipet, úgy már biztosan élvezhető lenne.


Amin még gondolkoztam, hogy venni 4-5M körül bármilyen 2.0tfsi-t, chippel azok is közel 300 le-k, főleg ha gyári E golfot nézek vagy tts, s3 esetleg.


Illetve bmw-t néztem még, de az F kasztnis 35i-re elmenne minden pénzem, sor4-et meg nem szeretnék, hiába vannak hegyezve.


Illetve ezeknek az autóknak milyen szervíz költségeik vannak?

Kényesebbek, mint a gyengébb autók?


A felsoroltakon kívül, milyen fiatalos, sportos autó van még?


(370z is tetszik, de 2 személyes nem annyira jöhet szóba, sokszor ülnek be mellém többen)


2021. okt. 2. 21:40
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Olyan 30 alattiak járnak Magyarországon 30-50 milliós autókkal, akiknek az apja valami fidesz-közeli mocsadék.
2021. okt. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

Miért kell a zsebemben turkálni ahelyett hogy a kérdésre válaszolnátok? És miért kell trollgyerekezni? Nem értem esküszöm.

Ennyi szánalmas fa$zt istenem.

Mondjuk onnan van pénzem, hogy szinte sosem mentem szórakozni, bulizni, nem iszok, dohányzok, és minden pénzem visszaforgattam amit tudtam sok éven át, amíg el nem értem amit akartam…

Felejtsétek is el inkább a kérdésem és ujjazzátok meg magatokat. Ilyen mentalitással sosem fogtok elérni semmit, max a nyálatok tudjátok csorgatni életetek végéig, meg belekötni abba, akinek bármi is összejött.


(Ha 20 millióért akarnék autót venni, akkor nem lenne értelme a kérdésnek, mert szinte bármit megvehetnék és szarnék bele, ha ki kéne fizetni az 5%-át egy szervízre 1-2 évente…)

2021. okt. 2. 22:10
 13/29 anonim ***** válasza:
szerviz, b+, nem szervíz...
2021. okt. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
46%

#12


Neked semmi nem jött össze, csak trollkodsz ezen az oldalon. Mondjuk, mit is várunk szombat este 10-kor? :D

2021. okt. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
0%
És milyen munkákból, tevékenységekből származott/származik a jövedelmed, hmm?
2021. okt. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

#12-ben buktattad le végleg magad, nem először jössz ezzel a szöveggel ezen az oldalon... Kár, pedig először még azt gondoltam, hogy végre valaki kicsit érdekesebb kocsit keres. Gondolom azóta sem nézted meg amiket javasoltam...


#8

2021. okt. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Egy jó állapotban lévő idősebb Mercedes CLS nem lenne jó?
2021. okt. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
Én aszondom, hogy egy BMW M3-at vegyél vagy M4-et. 7-8 millió nem feltétlenül lesz elég rá, viszont ahogy így írtad, van pénzed, ergó nem értem, hogy miért kotlákat akarsz venni. Vagy ha most nincs is annyi pénzed, akkor türelem. Majd lesz, s akkor vegyél, ha újonnan ki tudsz hozni szalonból egy M3-at vagy M4-et.
2021. okt. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

16# nem tudom hogy miről beszélsz, de le is szarom. Kb 3 kérdésem van az oldalon, és semmi köze ehhez a témához.


18# M4-re vágyok régóta, az s55 motornak nem sok baja van, és nagyon stabil autó, jól sikerült széria.

Viszont 14-16 körül vannak a kevesebbet futottak, és azt nem biztos, hogy megengedhetem még magamnak. Meg tudnám venni, de a pénzügyi szabályaimnak nem felel meg a megvásárlása, illetve tapasztalatom sincs ilyen kategóriájú autók fenntartásával.


Most el kisebb kategóriát keresek, és majd átülök nagyobba 1-2 év múlva.

35i-re lenne pénz talán, F széria előtti M-esek meg pénztemetők szerintem.

2021. okt. 2. 22:27
 20/29 anonim ***** válasza:
Ez nem lenne jó? [link]
2021. okt. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!