Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha rádudáltok a másik autóra,...

Ha rádudáltok a másik autóra, nem fog 2 ezred másodperc alatt elindulni, ha lefulladt, véletlenül 3-mas lévő sem ugrik vissza 1-esbe. Ezt tudtátok?

Figyelt kérdés

2021. okt. 7. 18:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%

A kérdésből nem derül ki, mi a kérdés.


Egy frusztrált ember kérdésbe csomagolt véleménye olvasható a kérdésben.

2021. okt. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%

Egyik nap pont így jártam. Sikerült egy táblánál 3-asban hagyni az autót, 1-es helyett. Aztán indulásnál le is fulladtam. Persze egyből elkezdett dudálni a p*raszt mögöttem. Ezzel még nem is lett volna baj, de mire újraindítottam már láttam a visszapillantóba, hogy mutogat és hadovál a kezével és folytatja a dudálást. Én arra gondoltam, hogy biztos rosszul van, úgyhogy kipattantam az autóból és kiabáltam: "Uram, uram, jól van? (közben közeledtem az autó felé) De egyből abbahagyta a dudálást és összement mikor meglátta mekkora vagyok és mondta nincs semmi baj, véletlenül nyomta a dudát.

Szeretem a vidéki életet.

2021. okt. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
:D
2021. okt. 7. 20:55
 4/12 A kérdező kommentje:
1. Tőlem annyit dudáltok, amennyit akartok, nem izgat. Csak nem értem, ki mi miatt teszi. Ráadásul dudálás után sokan kapkodni kezdenek és még lassabban indulnak el.
2021. okt. 7. 20:58
 5/12 anonim ***** válasza:

" 3-mas "

Ez mi lenne , mert ez három-mas.

2021. okt. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ez szerintem egy helyesírási hiba, ennek ellenére mindenki tudja értelmezni a szövegkörnyezetből.
2021. okt. 8. 06:01
 7/12 anonim ***** válasza:

AZt is tudja mindenki hogy rádudálsz nem fog 2 ezred másodperc alatt elindulni.

Felesleges megkérdezni .

2021. okt. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Sokan azért dudálnak, hogy esetleg vegye észre magát a sofőr. Nem csak ő van a világon. Lehet, hogy mögötte egy busz 100 utassal a fedélzeten, éppen nem tud átmenni emiatt a zöldön.
2021. okt. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én is mindig dudálok ha nem indul, és szeretem is ha dudálnak, ha elbambulok és ne mveszem észrea zöldet akkor jó ha szólnak.
2021. nov. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Jogos. De van a figyelemfelkeltő dudálás, és van az a fajta, miközben káromkodik az ürge. :)
2021. nov. 27. 08:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!