Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mindegyik BMW E46-nak nagyon...

Mindegyik BMW E46-nak nagyon fent fog a kuplungja?

Figyelt kérdés

Nekem is e46 van nem épp egy le rúgott példány, de akkor is nagyon fent fog a kuplungja.



Kuplungolásnál finoman kell ráengedni + gázfröccs máskülönben rángat, dadog.


Anno vezettem Skoda Fabia -t na amiben kevés km-volt annak nem voltak ilyen gondjai .



2021. okt. 10. 08:00
 1/6 A kérdező kommentje:

Itt egy hasonló esett


[link]

2021. okt. 10. 08:00
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
Az E46 ilyen, ez nem hiba. Anno nekem is megszokást igényelt először, folyamatosan dadogott ugrált. Amúgy szerintem nem a kuplung fog fent, csak jobban kell nyomni a gázt az nem annyira érzékeny, ezt már az új és automata BMW-kben is tapasztaltam, hogy jobban kell neki nyomni mert nincs olyan érzékenyre beállítva a gázpedál.
2021. okt. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem teljesen normálisan fog, igaz vadonat új benne minden.
2021. okt. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Eddig ültem háromban, ráadásul 3 tök más konfiguráció (320d facelift, 328i facelift előtti, 330i facelift). Mindegyikben fent fogott. Nekem E46-om nem volt, de E36 igen, abban is hasonló volt.
2021. okt. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát lehet azt a kuplungot állítani is, szerintem. Nekünk is van E46 nincs rá panasz. De minden autóban kell, hogy lehessen állítani, akár hidraulikus (pl. régi Ladák), akár bowdenes (pl. Astra)
2021. okt. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

2. Te tudod hogy mit irtál ?

Mi köze van a fenn fogó kuplungnak a gyenge motorhoz és a nagyobb gázadáshoz?

Ez a kérdés.

" Mindegyik BMW E46-nak nagyon fent fog a kuplungja? "

Te meg ezt irod.

" Amúgy szerintem nem a kuplung fog fent,"

2021. okt. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!