Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kinek hogy tetszik az új...

Kinek hogy tetszik az új 208-as, mernetek egyet venni? Divatos vagy konzi forma?

Figyelt kérdés
Nekem nem tűnik annyira divatosnak, inkább konzervatív. Jó, az elodoknel pl 207-es tízszer modernebb azért...

2021. okt. 10. 11:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Számomra a mai trendeknek megfelelő dizájnnal ellátott tucat semmi.

Ha nem lenne rajta logo nem tudnád megmondani milyen autó.

Az meg hogy 100 lóerő a max, hab a tortán nem adnék 6-7 milliót érte

2021. okt. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
38%
PSA-nál eléggé távol áll egymástól a "hogy tetszik" és a "vennél-e" vélemény, tekintve, hogy statisztikailag a legmegbízhatatlanabb autók, a piacképességet viszont azzal érik el, hogy általában nagyon jól néznek ki, illetve kényelmesek. Ez a laikusoknak bőven elég a vásárláshoz, de mivel naponta van szerencsém francia szardarabokhoz, így ez nálam igencsak kevés. Szépnek szép, de ha ingyen kapnék egyet, akkor is első dolgom lenne eladni és mást venni helyette.
2021. okt. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
81%

Nekem nagyon bejönnek az új peugeotok. Ha nem is 208-ast, (Az is kéne)

akkor simán elhoznék egy 508-ast. Nálam azaz etalon az új autók közül. Kívűl-belül gyönyörű.


A 20 éves francia szardarabokhoz biztos van szerencséd naponta, de nem erről kérdezett a kérdező.

Ezek már ugyanolyan minőségűek mint a többi új autó.

2021. okt. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
De a legmegbízhatatlanabb az nem az Alfa Romeo meg a Land Rover-ek? Dehát minden márkának szinte voltak rosszabb szériái, nem? A franciáknak pl a 2000-es évek első fele, úgy tudom, szokták itt ezen az oldalon is írni, hogy 2005/06-tol javítottak elég jól a minőségen, megbízhatóságon. Pl a korai 307-esek elég rossz hírű autók voltak, de a 2005-ben bemutatott faceliftes változat nem rosszabb, mint egy akkori Golf vagy Astra. Sőt, nekem volt benzines 207-es, olyan megbízható volt, mint egy japán kb. 14 éves elmúlt, amikor eladtam, de semmi gond nem volt vele, de az előző tulajnak sem. A végig vezetett szervizkonyve szerint a motor és elektronika bontatlan volt, csak tankolni kellett meg a minden autónál "kötelező" karbantartások. De itt az oldalon a legtöbb kommentelő szerint is a 207-es, sőt, a kései 206-osok is jól sikerült konstrukciók. Régebbi 206-osbol is rengeteget látok még, nagyon népszerű volt a kezdettől fogva, úgyhogy nem lehetnek ezek olyan rosszak. Sőt, a testvér modell C3, az első generációs is mind a mai napig népszerű kisautó. S nem csak szerintem.
2021. okt. 10. 12:34
 5/17 anonim ***** válasza:
56%
Jól néznek ki? utoljára a 205 nézett ki "jól" :)
2021. okt. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
A Peugeot ráadásul úgy tudom, hogy a világ legrégibb, így legpatinásabb autó gyártói közé tartozik, az Audi pl sehol nem volt még, amikor már legendás és tartós (!!!), jó minőségű autókkal rukkoltak elő, elég csak az egyik legikonikusabb típust, az 504-est említeni, vagy annak kupé változatát, a sokak szerint legszebb Peugeot modellt. Vagy az utcai kis meregzsak legenda 205-os GTI. S ott van még, a mára szintén legendává érett, máig szép vonalvezetésű 405-os és utóda, a még szebb formájú 406-ost. Én ha ilyen kultikus autókat birtokolhatnek, bizony nagyon büszke lennék rájuk, eszembe sem jutna egy másodpercig sem, hogy xar francia, meg hát nem is érdekelne "önjelölt", kokler autószerelők és német buznyak gén halmazok véleménye!
2021. okt. 10. 12:41
 7/17 A kérdező kommentje:
Hát ötös, jobban is néz ki bármelyik Peugeot, Renault és Citroen, mint ezek a foc wagenek, opelek, mintha a pakisztáni takarítónőt engedték volna a tervező asztalhoz. Bezzeg a BMW ha francia márka lenne, már rég tönkrement volna, ezt is hallottam már, s mekkora mondás ez!
2021. okt. 10. 12:45
 8/17 anonim ***** válasza:

Addig szereted őket amig nem kell szerelni :D :D


amúgy meg kb a -5-ös végű modellek után kitalálták hogy gyártsunk innentől ROSSZ autókat!! :D

amúgyis kerékpár gyár volt eredetileg. :D

2021. okt. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Akkor ti a bmw-ket kellene, hogy utaljatok a legjobban, nem? Meg a többi "prémium" szopó vasakat. Szerelő ismerősöm is egyre kotlabb guruló ipari hulladekokkal jár, először vett egy dízel, olajkalyha Tuareget, most meg egy öreg x5-ost.
2021. okt. 10. 12:53
 10/17 A kérdező kommentje:
Én meg jókat röhögök rajta, amikor a 2010-es Fiestamat csak tankolni kell. Dehát szerelőkent gondolom bagoert jut alkateszhez ezekhez a kotlo feszkekhez, de legalább elmondhatja, hogy neki "presztízs autója" van meg tekintélye. Ja, a maffiózók között...
2021. okt. 10. 12:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!