Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Golf4 1.9TDI Milyen turbót...

Golf4 1.9TDI Milyen turbót ajánlotok?

Figyelt kérdés
Adott egy G4 1.9 Tdi ALH 90le, gyári turbóm most kezdi megadni magát. Szeretnék valami nagyobb turbót, de szolidat, nem akkorát mint egy kamionét. Mi az amit ez a motor normális körülmények között elbír? Tapasztalatok? Milyen típust tudnék belerakni? Kicsit teljesítményfokozás céljából.
2021. okt. 12. 20:44
 1/5 D. Brasco ***** válasza:
37%
Egy Kamaz turbó pont jó lesz rá.......
2021. okt. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%

Hehe, a KAMAZ pont nem turbós.

De mi az hogy most kezdi megadni magát?

Csak nem covidos és betegeskedik.

2021. okt. 13. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Lamellák megsérültek, átfolyik rajta az olaj, ezáltal coolerbe jut, és füstöl. De ez lényegtelen, egy nagyobb turbót keresek csak.

Olyas valaki válaszára számitok, akinek ugyanilyen motorkodú autója van, és a nagyobb turbó bevállt nála.

2021. okt. 13. 07:24
 4/5 anonim ***** válasza:
53%

Facebook—> dizel tuning csoport


Itt nem fogsz értelmes választ kapni

2021. okt. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Elvilegszaki válasza:
Nekem agr motorkódú 1.9-em van, most rakattam rá a 2260vk-t, mert eleve egy 2052v-vel vettem, csak éppen a lapát élei hiányoztak, úgyhogy megépítettem rendesen. Nem tudom pontosan milyen turbó van azon alapból de sejtem hogy westgates, vagyis nincs neki vákuumvezérlése. Nagyobb westgates turbót nem tudok sajnos mondani ami plug and play arra a csonkra, viszont geosokból sok ilyen van. A vákuumvezérlést ki kell építeni nagyobb turbónál n75 szeleppel, vákuumtartállyal és egy programmal ami vezérli a geot. Ha ez megvan a 1749v, va, vb turbók megfelelők lesznek, illetve vannak még a vnt15, vnt17 turbók
2021. nov. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!