Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 7 millió alatt melyik a...

7 millió alatt melyik a legjobb új autó 80 kilométeren való ingázáshoz?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ennyiért csak elég fapadosak kaphatók, de a kérdés adott!

2021. okt. 14. 05:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
56%

Muszáj szalon autónak lennie?

Ebből olyan használtat kapnál ami ki is verné neked :D

2021. okt. 14. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%

Erre valami villanyt vennék.

Bár ha kell minden másra is és újat akkor 7.6 a Corolla hybrid és adnak téli kerekeket is hozzá.

2021. okt. 14. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%

7 millió alatt tényleg csak fapados autók kaphatók?


Gondolta a fene....

2021. okt. 14. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
3: ugy nez ki, amiota 19millioert suzukit is adnak.
2021. okt. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
73%
AZért ennyi igénnyel amit megadtál nehéz tanácsot adni.
2021. okt. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Igen, csak szalon autó jöhet szóba…


Nagykáta járásában élek és azzal mennék be Budára dolgozni heti 4-5 napon, vagy néha 6 napon is…

Szóval az átlag az 5 nap és oda-vissza autózni akarok a kényelem miatt.

Igen, nekem ez kényelem mert szociális fóbiás vagyok meg miegymás és nem akarok tömegközlekedni, akkor sem ha olcsóbb és nem kell koncentrálni a vezetésre.


Meg a szabadidőmben is jól jönne egy autó…

Jó lenne, hogyha a tetején vagy a belterében elférne 2 bicikli, amikor a hátsó üléseken nincs utas.

De ez már csak egy extrább elvárásom, le tudok róla mondani.


Ennyi pénzért nincs sok választás…


Amin gondolkodtam az a Duster, 6,100,000 forintért van 130 lovas benzines, tegnap valaki fel is tett róla egy kérdést és azt mondták ott a válaszolók, hogy jobb választás mint egy használt autó…


Néztem a Panda Crosst is.

Egy fokkal minőségibb talán, de kicsit drágább 6,400,000 forint az a felszereltség ami nekem jó lenne és ahhoz képest csak 85 LE, 0.9-es motorral kicsit gyengusz autópályázáshoz.

De hátra hajtott ülésekkel kényelmesen befér 2 kerékpár ebbe is…


Néztem még Picantot meg Riot, de normálisabb felszereltség mellett, elegendő lóval a keretem felett vannak…


Egy új dízel Renault Megane lenne az igazi, sokkal inkább erre a felhasználási módra lett kitalálva, de sajnos az közelebb van a 11 millióhoz mint a 7-hez.

2021. okt. 14. 08:50
 7/16 A kérdező kommentje:
A 7.6 a Corolla hybrid tudtommal alapfelszereltség mellett is magasabb áron kezdődik.
2021. okt. 14. 09:07
 8/16 anonim ***** válasza:
53%

de miert az ulesekre akarsz kerekpart tenni ??


100 korul vonohorog, arra 80ert egy kerekpar tarto.. Nem kell emelgetni kinlodni vele, nem lesz mocskos az autod, ha eldöl nem karcolja ossze a karpitot, csak elonye van.

2021. okt. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Szerintem nem előny, mert akkor arra is figyelni kell, bent meg simán lehet úgy rögzíteni hogy ne dőljön el…

Úgyis csak ketten használnák egyszerre az autót.


Szerintem költeni is felesleges erre + 180,000 forintot, nekem az egy félhavi fizum.

2021. okt. 14. 09:17
 10/16 anonim ***** válasza:
91%
Suzuki S-cross.Gyári vonóhoroggal, használt bringaszállítóval.
2021. okt. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!