Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 7 millió alatt melyik a...

7 millió alatt melyik a legjobb új autó 80 kilométeren való ingázáshoz?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ennyiért csak elég fapadosak kaphatók, de a kérdés adott!

2021. okt. 14. 05:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
72%

ja jo en mashogy nezem. egy uj autoban egyszer elcsuszo kerekpar ami megtortenik egy erosebb veszfekezesnel ha megkarcolja az ajtokarpitot az legalabb 2-300e ft megcsinaltatni.

A kerekpartarto megmarad masik kocsira atteheto, tehat csak a vonohorog ami a bukas, az elso durva fekezesnel vagy kikerulo manovernél már megtérül. Nagyobb balesetnél az esélye az egészség romlásodnak egy kerékpár az utastérben miatt hát ott is megéri, és akkor fel se hoztam azt hogyoldalazva kell a kerékpárt betenni, a sulya hajlongva egeszsegtelen, sőt a tetőkárpit sérülése se szerencsés, ha a pedál a lököst karcolja az a karc is a vonóhorog árával egyenértékű..


De mondjuk én vigyázok a dolgaimra, főleg ha valamire 2 éves fizumat költöm, de mindenki más..

2021. okt. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
68%

Ennyiért?


[link]


7 misi 7 év garival

2021. okt. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Ha bicajt is akarsz benne szállítani, akkor Dacia Lodgy.

De szerintem sokkal jobb választás egy Toyota Corolla, Kia ceed, Hyundai i30.

Vagy a kicsit magasabb dobozok, bicajt ugyanúgy nem jó belerakni, és kicsit többet fogyasztanak (Vitara vagy Duster).

Ekkora futásnál már komolyan elgondolkoznék a dízelen.

Aztán a bicajnak meg tetőre vagy vonóhorogra szállító, azt leveszed mikor nem kell, nem cipeled 80 km-re a plusz dobozt magaddal

2021. okt. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Honda Jazz-t vennék, pont belefér 7-be. Legalábbis 7-ért hirdetnek egyet szalonban 1000 km-rel. Elvileg legendásan nagy rakodótere van lehajtott ülésekkel, meg szép is, jó is, megbízható is. Másik választottam a már említett Dacia lenne.
2021. okt. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Koaxk Ábel ***** válasza:
Kollégám egy Toyota Yaris-t vett 5 millió körül, így külsőre és minőségre nagyon megnyerő kocsi! A 120 lovas 1.5-ös motorral neki elég keveset is eszik és meglepően szedi a lábát, és elég felszerelt is, direkt hosszútávú ingázásra vette. Azt így a látottak alapján nyugodtan merem ajánlani, az már más kérdés, hogy egy kb 4 méteres autóba ledöntött ülésekkel befér-e egy bicikli!
2021. okt. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Skoda Scala?


Egész jó autó, keveset fogyaszt és egész nagy.

2021. dec. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!