Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autóba hogyan tudnék beszereln...

Autóba hogyan tudnék beszerelni egy kisebb (10-es) monitort a műszerfal összebarmolása nélkül?

Figyelt kérdés

Speciális feladatra kellene, beépített keresőkamera képének nézéséhez, meg is van oldva az egész bevezetés, egyedül a monitorral akadtam el.


Olyan megoldástz láttam, hogy a műszerfalhoz kell csavarozni egy mozgatható állványt (hasonló, mint a dönthető, fordítható fali TV-állvány), de ehhez durván fel kellene sértenem a műszarfalat vagy alatta a műanyagot.


Van ötletetek, hogyan tudnám ezt viszonylag fixre betenni különösebb roncsolás nélkül? Már mágnesen is gondolkodtam, de akkor meg a mágnest kell oda fúrni, azaz mindegy.


esetleg a két szellőzőrácsba fogatva van valami speckó eszköz? persze jó kérdés, h a rács műanyaga elbírja-e, de talán igen.



2021. okt. 15. 08:14
 1/5 anonim ***** válasza:
79%

Én a napellenzőre raknám, vagy a tetőre egy lehajtható konzolra.

[link]

2021. okt. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Mit takar az amúgy hogy keresőkamera...?
2021. okt. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%
nem kell csavar, kétoldalú 3M vagy Tesa ragasztócsíkkal felrakhatod. Több kilót bírnak ezek
2021. okt. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Beviz Elek ***** válasza:
79%
Lehet 2dines androidos fejegységet berakni és akkor azon nézheted, de ha munkaeszköznek kell és nem feneketlen a zseb akkor felcsavaroznám a műszerfal egy olyan műanyag elemére ami könnyen cserélhető.
2021. okt. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

napellenző, tető nem rossz, na de hogy rögzítem ott? na persze egyszerűen át is köthetem gumis zsinórral, de azért ennyire gagyin nem akarom ...


azon gondolkodok h a vezető és az anyósülésről is jó lenne látni, azaz vagy forgatható legyen minimálisan legalább vagy ha a visszapillantó tükörre szerelem? azt meg lehet esztétikusan is oldani akár még csavarokkal is, és ha kell, akkor leakasztható, csak az a kérdés h a visszapillantó vajon elbírja-e. (ragasztva van a szélvédőhöz)

2021. okt. 15. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!