Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi okozhatta ezt a hangot?

Mi okozhatta ezt a hangot?

Figyelt kérdés

Múlt hétvégén (tehát már 9 napja) történt. Üzlet parkolójában éppen tolattam ki, szinte teljsen oldalra tekertem a kormányt, szép lassan tolattam, majd pár másodperc múlva egy egészen jól hallható fémes koppanást hallottam a kormánymű/futúmű bal eleje felől. Ez csak akkor az egy alkalomkor volt, azóta semmi hasonló szituációkban sem. Annyit hozzá tennék hogy 3 hete sikeresen átment műszakin a kocsi, nem volt semmi problémája.

Vajon mi lehetett az a koppanás? Nem csatornafedél vagy hasonló, kocsiból jött egészen biztos. Amúgy 10 éves szervós kocsi.



2021. okt. 18. 11:34
 1/2 anonim ***** válasza:
91%
Spirál rugó a helyére ugrott,vagy eltört.
2021. okt. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valszeg mint írták rugó, mellesleg az hogy a műszakin átment semmit se jelent, én pl mindig műszaki előtt átnézem ami olyan cserélem, többnyire műszaki után 1-hónapra rá amiket cseréltem ugyan úgy szh@rok mint amiket kivettem...
2021. okt. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!