Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Akinek volt már sok országból...

Akinek volt már sok országból származó autója, le tudna írni pár különbséget, mi tetszett ebben, mi tetszett abban, melyik volt a legmegbízhatóbb, melyikkel voltak folyton gondok stb.? Apróságok is érdekelnének.

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy pl. német, japán, francia, olasz autód is volt, akkor össze tudod hasonlítani őket. Apróságok: pl. jól voltak a kapcsolók elhelyezve, könnyű volt kezelni a gombokat, pontos volt a váltó, ilyesmi. Akkor is írhattok ha csak 2 féle volt. Az sem lenne mellékes, hogy milyen márka, milyen típus volt.
2021. okt. 19. 20:04
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Eddig két németem volt/van. Belső tér szerintem igényes, gombok jól, logikusan elrendezettek.
2021. okt. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja meg van egy francia a családban, ott vannak furcsaságok, pl vészvillogó gombját mi a f@szért az anyós ülés elé kellett tenni....
2021. okt. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Számomra a német autók a csúcs ilyen szempontból, azonbelül is az Audi. Szerintem nem nagyon léteznek ergonomikusabb, átgondoltabb autók az Audinál. De nem vagyok túlzottan elfogult, mert ültem nagyon kényelmes franciákban is, amikben élmény utazni, vagy pl az egyik nagy kedvencem, a 159es Alfa. Dehát a 159esben olyan apróságok vannak, amitől idegösszeroppanást kapnék napi rendszeres használatnál, gondolok például csak a kulccsal nyitható csomagtérajtóra. De összességében minden autót meglehet szokni, csak az a baj, hogy mikor egy nagyon jól átgondolt autót használsz sokáig, utána egy franciában pl minden apróság fog idegesíteni.
2021. okt. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt mondom, a németek alaposan, ésszel tervezik a kocsik kialakítását. Ilyen pl BMW-nél hogy a középső műszerfal enyhén a vezető felé fordul, meg hasonló apróságok amiket lehet szeretni. Vagy pár hete hallottam a legújabb Merciről, hogy úgy oldották meg a légáramlást a tervezésnél, hogy esőben nem lesznek vizes az oldalsó ablakok és így jobban kilátni.
2021. okt. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én meg a japánok egyszerűségét imádom. Teljesen felesleges űrhajókat gyártani, legegyszerűbb kezelőfelület, aztán heló. Jelenleg új Mazdám van, ennél több nem is kell, amit az nyújt. De másik új autóval nincs igazán tapasztalatom, csak így videókon látom őket és úgy vagyok vele, hogy rohadt UFO. Vagyis van tapasztalatom, de csak annyi, hogy szomszéd ID.4-ét vezettem. Nagyon jó autó, de minek ennyi szar bele? Na, mindegy. Feleslegesen túl sok. Úgyhogy nekem ebben a japánok vezetnek. Ugyanúgy kiváló autók, feleslegességek nélkül.
2021. okt. 20. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Én meg a japánok egyszerűségét imádom. Teljesen felesleges űrhajókat gyártani"

Mondjuk a japánok pont hogy úrhajókat gyártanak, pl CH-R.

2021. okt. 20. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!