Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kinek mennyi ideig tartott a...

Kinek mennyi ideig tartott a 30 órát levezetni?

Figyelt kérdés

Én 3 hónapja kezdtem, de még mindig csak 18 óránál tartok. Közben az oktató kétszer volt szabadságon egyszer 10napra másodszor 3hétre, és amikor még dolgozik is sokszor kihagy egy hetet és csak utánna mehetek.

Sürgetni pedig hiába próbálom, olyankor megsértődik és mélységesen felháborodva közli hogy „mások is vannak rajtam kívül”



2021. okt. 23. 18:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
2.5 honap akatt levezettem, tobbet mint 30 ora.. de felárért
2021. okt. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is 2-2,5 hónap volt összesen, 33 órát vettem.
2021. okt. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
szűk 2 hónap mert én két naponta jártam vezetni.
2021. okt. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
1 hónap
2021. okt. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Az se mindegy mikor... évekkel ezelőtt sokkal gördülékenyebben ment az oktatás, kevesebb volt a tanuló, több az oktató.

Már a járvány előtti időszakban is elkezdett akadozni a vezetés oktatás, oktató hiány miatt hónapos torlódások alakultak ki sok iskolánál, amit a járvány miatti kényszerszünetek csak súlyosbítottak.

Vidéken azért jobb a helyzet, tehát az se mindegy, melyik városban tanul sz illető, és azt sem vitatom, hogy lehet különbség iskolák, oktatók hozzáállása között.

Van oktató, aki addig nem vállal el tanulót, amíg azzal nem tud megfelelően foglalkozni, de ott meg sokszor az oktatás kezdetére várnak hónapokat

2021. okt. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Másfél alkalom, nagymotornál. Először mentünk a városban, utána csapattuk árkon bokron mindenen keresztül. Elsőre minden vizsga meglett.

Rutin vizsgánál a 8-as kanyarban beremegett lassú fordulaton a kormány, majdnem letettem a lábam, de végül nem volt gond. ÉRTÉKEN használtam a gépet.

2021. okt. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

#6 vagyok

Busznál elhúzódott az OFA-s képzés, utána a vezetés is nagyon lassan haladt. 4. alkalomra lett meg a forgalmi vizsgám, amiből az elsőt gondolom csak jogos megbuktatásnak! Van önkritikám, nem túlzok.

2021. okt. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
5ös:Egy viszonylag kis városban tanulok, csak az oktató túlvállalja magát. Meg az ismerőseit előreveszi, ők színte minden nap mennek. Olyan is volt, hogy kaptam időpontom de az általában 2 órából 1et a haverrel vezetett én meg a hátsó ülésen vártam, hogy sorra kerüljek :D
2021. okt. 23. 20:26
 9/18 anonim válasza:
100%
C kategóriánál 4x2 óra amiből 1-1 órát a jobboldalon ültem. Aztán mondja az "oktató" jövő héten vizsga Kérdem a vizsgabiztos nem szigorú? Mondja NEM! Hát nem volt az elsőre sikerült.
2021. okt. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 30 órámba került. :D
2021. okt. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!