Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van-e a Toyota Yaris Bi-Tone...

Van-e a Toyota Yaris Bi-Tone Senso-Smart autónál lehetőség kpl. tolató lámpa cserére?

Figyelt kérdés

Ugyanis ennél a modellnél a tolatólámpa üvege szinte teljesen pirosas sárga, alíg világít valamit és nem lehet nála látni hátúl semmit. Ki akarom cserélni víztiszta üvegű lámpatestre, de nem találok odavalót.Az üvegburkolatot viszont nem lehet külön cserélni. Most kénytelen vagyok egy plusz tolató lámpát beszerelni. Olyan van természetesen, csak egy kicsit kilóg. A tolató kamera tolatásra nem alkalmas, azzal csak a hátteret lehet megnéni.

Várom válaszotokat, hátha másnak is van ilyen gondja.



#Yaris tolatólámpa
2021. okt. 25. 17:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha jól tudom, ez egy maximum 4-5 éves modell, tehát nem egy 25 éves autó, amin olyan egyszerű lenne bármit is kicserélni.

A helyedben én mindenképp márkaszervizt keresnék fel, ott tudják a legprofibban megoldani az ilyeneket, lehet, hogy egy égőcserével megoldódna a probléma?

2021. okt. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, égőt már cseréltem, de olyan sötét az üveg, hogy hátrafele nem világít szinte semmit. Kivülről nézve látják, hogy tolatok, de én nem. Kínlódás és balesetveszélyes is, Kénytelen leszek elmenni a Toyota szervízbe, csak egyelőre megpróbáltam tájékozódni. Nézegettem a Toyotákat, szinte csak ennek a tipusnak van ez a megoldása. Külsőt lehet rá szerelni, dehát nem esztétikus.
2021. okt. 29. 19:26
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyjából megoldódott a kérdés, mert vettem T20 21W LED izzót (144 db. LED), ami lényegesen erősebb, mint az eredeti izzó. Így ez már rendesen átvilágítja a tolató lámpa búrát, szinte fehérben világít. Nem "reflektor", de viszonylag lehet nála látni pár méterre.
2021. dec. 13. 15:22

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!