Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 3 hét múlva lesz a KRESZ-vizsg...

3 hét múlva lesz a KRESZ-vizsgám. Mikor kell oktatót választanom?

Figyelt kérdés

Illetve mikorra készül el a vezetési kartonom?


Elég kalandos a sztori, elkezdtem a vezetést egy autósiskolában, de alig kaptam időpontot, ezáltal nehezen lett meg a 29 órám, és a vizsgán buktam, majd magamtól is jegeltem a dolgot. Jóval később váltottam sulit, ott egy nagyon jó oktatóhoz kerültem, és a kocsi, amit vezettem, az egyik kedvenc típusom. Azonban vele már csak egyszer tudtam megpróbálni a forgalmit, és sajnos nem sikerült, a 2 évem pedig lejárt.


Most újra elvégeztem a KRESZ-tanfolyamot, a vizsga díját már befizettem, 3 hét múlvára ígérték az időpontot. Már amikor a KRESZ-re jelentkeztem is elmondtam, hogy szeretnék maradni az oktatónál, de nem tudom, mennyire jegyezték fel valahová. Kb. 1 év után kezdem újra.



2021. nov. 1. 19:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha már egyszer végigmentél ezen a folyamaton, tudhatnád, hogy ez az oktató időbeosztásán múlik. Mi forgalmi órák során is hetente egyeztettük előre a következő heti órák időpontjait.
2021. nov. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy a beosztásán múlik, itt az a lényeg, hogy mindenképp az ő nevére írjanak. Van viszonyítási alapon, milyen a rossz, és milyen a jó oktató.
2021. nov. 1. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!