Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szekrények/polcok (ágyak?)...

Szekrények/polcok (ágyak?) felszerelése, rögzítése, padlóburkolása (csempével) mitől függ, hogy mit engedélyezhetnek Magyarországon (v. mit nem?), ha furgont, buszt, v. kamiont kívánna valakinek családja lakóautóvá/lakóbusszá átalakítani?

Figyelt kérdés

Ez a kiírás egyedül amiatt jött létre, hogy szinte bárhol a magyar interneten azt lehet olvasni, idehaza soha semmit nem engedélyeznek átalakítani. Még egy színcsere is bonyolult procedúra.


Vagy pedig ha valamit csodával határos módon (ezek nem az én szavaim - ezeket bárki bárhol olvashatja, ahogy én is több helyen olvastam) mégis engednek átalakítani/módosítani, akkor az elképesztően hosszú idő és nehézkes művelet.


Kérdés hogy mi, vagy mik vonatkoznak haszongépjárművek (főképp inkább pótkocsik) belső falazatára hangszigetelés, szekrények, polcok, egyéb bútorok felrögzítésére, vezetékek elhelyezésére, bármire ami szükséges egy élettérré alakításához?


(Természetesen, ha mindent hivatalosan kívánnak intézni.

Az "okosba" (itt) nem járható út.

Úgyszint nem járható már átalakított furgon, pótkocsi vásárlása sem. Elég ha én tudom miért.)


Előre is köszönöm a - hasznos - hozzászólásokat! (Kötekedők - megértitek - töröltetve lesznek.)



2021. nov. 2. 17:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Akkor kell csak szabalyoknak megfelelned, ha a furgont lakoautokent szeretned levizsgaztatni ... ellenben ha tovabbra is furgonkent vizsgazik, akkor nem foglalkoznak vele mi van a rakterben.
2021. nov. 3. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!