Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Robogó,elektromos roller,szerviz?

Baltaarcúu kérdése:

Robogó,elektromos roller,szerviz?

Figyelt kérdés

Mivel járnék jobban?Nyáron viszonylag kis távokra,sz.r utakra használnám,esetleg ha sz.rrá áznék bírja is a gép.Na de melyik?

Szervizelés szempontból is mi érné meg jobban?Vannak tapasztalatok?Akinek mind két verzióval már volt/van dolga...



2021. nov. 3. 16:58
 1/10 anonim ***** válasza:
A robogó az nem elektromos?
2021. nov. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Benzinesre gondoltam:P
2021. nov. 3. 19:29
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát az elektromos roller mindenképpen olcsóbb. 🤷‍♂️ Szervize nincs jódarabig. Legalábbis enyémnek (Kugoo ES2) semmi baja, pedig már lett neki küldve ezerrel. Ahova mész, oda be is tudod vinni magaddal, mert ugye összecsukod, aztán pici lesz, elfér mindenhova. Eső kapott már el vele nem is egyszer, de nem volt gond semmi. Bár nem ajánlják rá, szóval lehet csak szerencsém volt eddig.


Én mindenképpen rollert néznék a helyedben.

2021. nov. 4. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tovább??Még valaki?
2022. júl. 7. 19:44
 5/10 anonim ***** válasza:
Mit?
2022. júl. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Szervíz,macera,komfort stb...melyik jobb?
2022. júl. 9. 11:31
 7/10 anonim ***** válasza:
A szerviz akkor jó, ha megéri a javítás, a macera nem jó, a komfort pedig kényelem, tehát jó.
2022. júl. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mámint a fentebb említett 2 közlekedési eszköz összehasonlítására gondoltam ba..ki.
2022. júl. 9. 18:29
 9/10 anonim válasza:

Nekem volt mindkettő, így (bár jó eséllyel azóta döntöttél) talán segíthet. Ha máshova (városon kívül, más település) is járnál vele, egyértelműen roller, mivel azt a robogóval ellentétben vonatra is fel lehet tenni. És kb ennyi az érv a roller mellett. Kényelemben nem hiszem, hogy kérdés, melyik a jobb. Egy normális roller (lengéscsillapító, 30+ km/h max sebesség (bár nem hiszem, hogy az kell), 40+km hatótáv) újonnan 400e-nél kezdődik. Használtan annyiért már teljesen pipa robogót veszel (ellentétben az elektronikai eszközökkel, azt bátrabban vennék használtan). Sokkal biztonságosabb is, ez se kérdés. Gyorsabb is alapvetően, már ha ez számít. Ami pedig a szervízelést/költséget illeti:

1. Roller: az én rollerem (középkat.) feltöltése 360ft-ba kerül, amivel, ha naponta közlekedek, kb heti 1000ft. Viszont az akksi, ami 1-2 év után megadja magát (nekem ez most jön el), 130.000ft a cseréje alsó hangon, szakszervízben 150-nél indul

2. Robogó: robogóval ugyanez a heti táv heti 3000ft tankolással jön ki (bár akkor már tolom neki emberesen). Cserébe az éves köt. biztosítást (kb 5000ft) leszámítva nincs semmi, előre is látható költsége.

Így (ha a kopó alkatrész költséget nem számoljuk) a robogó nyer. De nyilván attól függ, pontosan kinek, mire kell.

febr. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
en egy 50es kymco agility city 50 4t-t hasznälok szebb idöben. keveset eszik, lassan megy... valamennyi esövedelme van. havi 25€bol tankoltam tavaly, az eves biztositäs 40€körül volt.
febr. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!