Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Adott nekem egy autó Peugeot...

Adott nekem egy autó Peugeot 206. 1.4 SW kombi. (Viszem szerelohoz, előtte azért szeretnék kicsit körbe érdeklődni itt is hátha valakinek van valami tippje). Szerintetek mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Szóval a gond az, hogy ki lett olvasva a laptoppal az autó, kiírta hibának az injektort.

Meg is lett nézve, viszont hideg inditozni kell, a pillangó szelepbe kell fujkalnom reggel indulás előtt, hogy egyáltalán elinduljon, nos elindult az autó,deee járatni kell, hogy ne álljon le hidegen, oké be is melegedett, aztán közbe hidegen melegen ingadozik nagyon de tényleg nagyon az alapjarat, valamikor melegen 2000re is felmegy, oké nincs gond menjünk tovább elindulok basszus 1700-2000. Között be dadog az autó ezt eddig nem csinálta mi a fene, nem füstöl az autó viszont hozzá kell tennem, de amikor le húzom az ablakot menetközben fura szag van nem benzin ez nem az ez ilyen igazan 👃-szaggato valami, kicsit mintha égett szag lenne. Valaki esetleg?

Azért le írom jovoheten már viszem szerelohoz de hátha valakinek volt már hasonló és akkor talán közelebb járunk a probléma gyökerehez.

Köszi. :)



2021. nov. 4. 09:29
 1/4 krwkco ***** válasza:

"kiírta hibának az injektort"

Mi volt a hibakód?

2021. nov. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ugyan igy voltam en is jukas volt a huto
2021. nov. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nagyon bajos a peugeot
2021. nov. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 krisszalai ***** válasza:
Gyújtáshiba?
2022. febr. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!