Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha beteg lettem, akkor nem...

Ha beteg lettem, akkor nem bunkóság lemondani a vezetést még aznap? Vagy menjek el?

Figyelt kérdés
Hőemelkedésem van. Most mértem. Este 5-re mennék vezetni. Szerintetek nem késői lemondani? Nem vagyok kimondottan rosszul, csak kicsit fáj a fejem és köhögök.
2021. nov. 4. 12:21
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

Bunkóság lenne elmenni, főleg így Covid idején.

Mondd le nyugodtan, és jobbulást.

2021. nov. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

ezt mond el az oktatónak, ő örülni fog, mert nem tudni mi bajod, beugró meg mindig akad helyetted.

No para, jobbulást.

2021. nov. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szólj nyugodtan, hátha meg valakit időben a helyedre fel tud hívni. Az lenne a bunkóság, ha nem időben szólnál neki.
2021. nov. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
szólj, véded az ő egészségét is ezzel!
2021. nov. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

természetesen betegen nem mész vezetni. Ön és közveszélyes lenne

minél előbb mond le

2021. nov. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Lemondtam, 3 órával előtte.

Az még nem bunkóság?

2021. nov. 4. 18:07
 7/7 Koaxk Ábel ***** válasza:
Miért lenne bunkóság, ha lebetegedtél az "vis maior" nem egy betervezett dolog, nem abból adódik, hogy nem akarsz teljesíteni azaz nem akarsz elmenni, mert nincs kedved, hanem mert jött egy előre nem várt körülmény amit nem tudsz befolyásolni. Ez most tök mindegy mi egy nem várt, betegség, természeti katasztrófa, vagy akármi, ami befolyásolja azt, hogy a teljesítés megvalósuljon.
2021. nov. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!