Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda Accord 2.4 Executive...

Honda Accord 2.4 Executive (automata,2003) típusú autót néztem ki magamnak, véleményeket tudtok mondani róla? ?pro/kontra? ?szerviz igény/megbízhatóság stb? Szinte csak városi használatra használnám. 25/F

Figyelt kérdés

2021. nov. 10. 12:33
 1/8 anonim ***** válasza:
60%

Városba mégis mi az isten péniszének akarsz egy 2.4-es motort? Két lámpa között, 50-es táblánál akarod kihasználni a 200 lóerőt? Hát sok sikert hozzá.


Amúgy meg rohad mint a disznó. Mint minden távol-keleti autó. Mondjuk nem olyan rossz, mint a korabeli Mazdák, de azért a Honda sem lehet túl büszke magára e téren, borzalmas állapotban szoktak lenni.

2021. nov. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
18 éveas autóról véleményt? Ha garázsban tartották, nem mentek vele, hogy nagykorúan eladják neked akkor jó. Ha évi 30K-t beletoltak akkor xar. Utóbbi valószínűbb.
2021. nov. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

12 liter alatt nem fog enni ha budapesti vagy és a reggeli dugók akkor a 15 liter lazan.


A k24 a világ egyik legjobb motorja , rika hogy baja van. Automata váltó is jó de az tönkre fog menni mert olajcsere kell nekii.


Nem rohados csak ha serulve volt azt nézd át azért, nagyon mást nem lehet róla mondani. Nekem volt 14 éven keresztül 2.4 csak kézi váltóval annyi idő alatt meg nem volt baja kivéve a központi zár motorja.



Különben majdnem tökéletes auto.

2021. nov. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó autók voltak. De nem városba.
2021. nov. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Városba minek ekkora autó és főleg motor bele?
2021. dec. 27. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Motor halála városban ilyet használni, na meg a dízelt.


Nekem 1,8-as 3-as BMW evett 10-12 litert, 3km alatt. BP-en kb 30x váltottam oda és 30x vissza is.



Már azon gondolkodtam, hogy eladom és veszek egy benzines Suzukit vagy Skodát.

2022. febr. 3. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mellesleg a Hondák túl vannak árazva.
2022. febr. 3. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem véletlenül
2022. febr. 3. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!