Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motorgenerál vagy bontó?

Motorgenerál vagy bontó?

Figyelt kérdés
Van egy 25 éves Audi A6-om, 2.5 tdi, 5 hengeres motorral. Az motor generálra szorul, ennek az összege 500 ezer forint lenne. Egyébként nagyon sokat szolgált ez az autó, éves szinten 30 ezret beleraktam, esztétikailag is egyben van, nem azt a széteső érzésű, az üléseknek van tartása, a kaszti, s az alváz sem rohad. 10 éve van nálam, ki tudja hány km van már benne, így úgy gondolom megérdemelné ezt a beruházást. De sokak szerint egy 25 éves autó nem ér ennyit, inkább vigyem bontóba. De kérdés, hogy milyen autóban tudnék ehelyett ülni, ami ugyanilyen hosszútávú társ lesz, hogy 10 évig nem kell a motorjához hozzányúlni. Ti mit gondoltok, dönteni nyilván én fogok, inkább támpontokra vagyok kíváncsi, minden vélemény számít, meghallgatnám, legfeljebb vitatkozunk egyet, s megbeszéljük. Annyi a kérésem, hogy ne essünk egymásnak.
2021. nov. 11. 02:39
 1/8 A kérdező kommentje:
nem az a széteső érzésű***
2021. nov. 11. 02:48
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Ha korához képest jó állapotú, akkor lehet, hogy megérné a generál. El kell döntenie, hogy ér-e számodra ennyit a javítása vagy akkor már inkább másikra cseréled.
2021. nov. 11. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom mire lehetne cserélni, valami hihetetlenül elszabadultak az árak. Egy pár évvel fiatalabb kocsiért nem akarnék 1.5 milliót kiadni. Nem tudom.
2021. nov. 11. 03:54
 4/8 anonim ***** válasza:
28%

Némi ellentmondást vélek felfedezni a "10 évig nem kellett a motorjához nyúlni" és a motorgenerál szükséges 500ezer forintért mondatok között.... 😃


Vegyél egy új szuzukit, vagy valami koreait. Azok is elmennek neked 10 évet ha cseréld az olajat, meg amit kell...

2021. nov. 11. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
7%
Ha egyben van, akkor megéri a generál, egy gyűjtőnek jó pénzért el tudod majd adni.
2021. nov. 11. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
40%
Mert mi ellentmondást látsz benne?
2021. nov. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha 400ert autót veszel 100ert átiratod kb ugyanilyen lesz

Ha 400ert jobbat kapsz....

2021. nov. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Honorius válasza:
52%
Ha a kasztni egyben van, akkor megéri a motorgenerál. 2.5tdi amúgy is egy kellemesen járó motor, audi minőségről nem is kell szót ejteni. Ha van 5kilód akkor mehet szerintem.
2021. dec. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!