Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha az autó eleje sérült...

Ha az autó eleje sérült balesetben, lehetséges a javítás 'szinte nyom nélkül' ? többi lent..

Figyelt kérdés

Üdv!


Röviden, autó eleje sérült balesetben, biztosító fizetett, így márkaszervízre bíztam.


Ami sérült:

Jobb eleje, lámpa, lökhárítő, hűtőrács, géptető, hűtők, stb


Minden gyárira lett cserélve, nyúlványok nem sérültek.


Viszont mikor végzett a márkaszervíz, a munkájuk nem tetszett, géptető kicsit furán áll, a cserélt lámpa és a lökős közt hézag van(0,5-1cm), valahogy nem az igazi.


Többször visszavittem, mondták, hogy nem lesz olyan soha mint a sérülés előtt.


A kérdésem, hogy tényleg nem lehet tökéletesen összerakni? Még gyári alkatrészekkel sem?

Vagy csak nem érdekli őket?

Érdemes lenne egy karosszériáshoz elvinni? Bár gondolom azt fogja mondani, hogy vigyem oda ahol csináltattam..


Előre is köszönöm a véleményeket!



2021. nov. 13. 11:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Gány munkát végeztek, mint az autoszererelők 99%a. Ha annyira osszerakták h fél centis hezag van, meg tudták volna normalisasan is csinalni. En biztos nem vettem volna igy at az autot foleg nem egy markaszerviztol. Ezekkel ordibalni meg balhezni kell. Ha vegkepp nem akarjak megcsinalni (nem fogják) viheted karosszeriashoz is, de ha nem ismerosod, az meg le fog huzni egy csomo loveval.
2021. nov. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

De meg lehet csinálni, csak az 2x annyiba fog kerülni mint amennyit a biztosító maximum hajlandó tejelni.

Aprólékos pepecselés hosszú órákon napokon át.

2021. nov. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet. Ezt csak feldobálták rá, a jó pénzt meg felvették érte.
2021. nov. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A mai autóknál ahol azt látod, hogy a motorháztető nem ér le az első fényszórók vonaláig (tehát a fényszóró voltaképp a lökhárítóban van és nem az lökhárító/motorháztető találkozásánál) valamelyeset könnyebb szép munkát végezni.

Ezt jól, szépen meg lehet csinálni: [link]

Ezt hagyományos módszerekkel pepecsebb: [link]

2021. nov. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Simán meglehet csinálni, semmivel se több idő mint gányul, bár gondolom tojnak bele...


Nem szabadott volna átvenni!

2021. nov. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Akkor azt hiszem, itt az ideje egy normális karosszériást keresni. Ha valaki ismer egyet GY-M-S megyében, kérem ne tartsa magában :)
2021. nov. 13. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!