Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót ajánlanátok erre...

Milyen autót ajánlanátok erre a célra? (Lent írom)

Figyelt kérdés

Üdvözlöm!

Ki milyen autót ajánlana, olyan célra,ahol 5 naponta járok meg egy kb 800-900km-t..illetve a többi napon pedig városban lenne használva, de ott nem sokat napi kb 30km-t..

Nagyon fontos lenne a megbízhatóság.

Ki mit ajánlana?😊 olyan 1.3millió forint értékig nézve.

(Ha lehet márka-tipus-évjarat- melyik motorral, ha adnak egy tippet)

Köszönöm!



2021. nov. 14. 23:41
 1/10 anonim válasza:
29%

1.4 benzines Renault Thalia ilyen arban lehet jo allapotut kapni.Hatalmas csomagter, a 98 lovas motor eleg eros,

megbizhato.

2021. nov. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
vasaló szvift 1.3 benzin
2021. nov. 15. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szóval évi közel 50 ezer km-re keresel autót fillérekből, ami megbízható...

Nem lesz könnyű dolgod, ugyanis ekkor igénybevétel mellett még egy új autóra is sokat kell költeni és ha nem cseréled a dolgokat benne rendszeresen, akkor pár éven belül megbízhatatlan lesz...na de ennyiért kb 15 éves autókat kapsz, amik már amúgy sincsenek jó állapotban.

2021. nov. 15. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
10%
VAG TDI
2021. nov. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mindenképp kettős tömegű és DPF / FAP nélküli 90 le körüli dízel. Ezeket bátran használhatod városban is, de pályázni is lehet velük és nem fogja megenni a tárcádat tankoláskor.


TDCI / HDI-ből van ilyen (meg az 1.3-as fiat multijet), illetve a koreai CRDI motorok közül a 90 le körüliek. Esetleg még a Toyota-féle 1.4 D4-d talán ilyen.

2021. nov. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

5-ös válaszoló! : hdi motorokban melyik ajánlott? Néztem, hogy többnyire peugeot és hasonlókban van benne,de ilyen 2004 körüli évjáratban ott meg mindegyikre azt mondják ,hogy elektronika miatt megbízhatatlan.

Te melyik évjáratból mit ajanlanál?:)

A toyota yaris 1.4 d4-d tényleg nem lenne rossz választás, jókat hallottam róla,csak az egy picit kicsi nekem.

2021. nov. 15. 11:44
 7/10 anonim ***** válasza:
Tdci hdi egykutya, Fordot is vehetsz sőt Mazdát is szereltek ezekkel a motorokkal. 1.6-os 90 le-s minimum kellene, egyes 2.0-s motorokban sincs, de lehet abban meg már van az a sz@r FAP.
2021. nov. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Thalia 1.4 16v ről , amit az első válaszadó adott, arról mi a véleményed?:)

Köszi mindenkinek egyébként!

2021. nov. 15. 11:56
 9/10 A kérdező kommentje:
Mondjuk én senkit nem pontoztam le,de mégis mindenki le van 🤔😅
2021. nov. 15. 12:03
 10/10 anonim ***** válasza:
51%
Ha a legfőbb szempont a megbízhatóság akkor almera n16, viszont a rozsdára nagyon figyelj. Olvass utána bátran.
2021. nov. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!