Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Rossz lengéscsillapítóval...

Rossz lengéscsillapítóval lehet járni?

Figyelt kérdés
Mi történik, ha nem cserélik ki?

2021. nov. 18. 10:59
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
kanyarban lepattogsz az útról, de egy nagyobb úthiba is elég ahhoz, hogy irányíthatatlanná váljon az autó
2021. nov. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Azzal veszélyes járni. Össze-vissza pattogsz, ezért azt a gumit is megeszi. Magyar utakhoz nem árt cserélni…
2021. nov. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hosszu tavon hamarabb tonkremegy a futomu tobbi alkatresze, szilentektol kezdve a rugokig. Valamint a fekut sem lesz az igazi igy balesetveszelyesebb, es a muszakin se megy at egy bizonyos ertek utan.
2021. nov. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3-ból folyik az olaj, egynek meghajlott a szára, a szerelő ezt mondta. Na mindegy akkor jövő hónapig nem használjuk, decemberben lesz pénz megjavítani. Nem örülök neki.
2021. nov. 18. 13:25
 5/7 anonim ***** válasza:
61%
Decemberig jarhatsz vele, nem lesz semmi baja. De csereld le mind a negyet legalabb egy olcso utangyartottra. Elozo voltam.
2021. nov. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
en egy ideig igy jartam, mert nem vettem eszre. Bal hatso szallt el, szoval a tobbi meg fogta a kcsit, nem pattogott, csak ereztem, hogy mintha a bukkanokbol "kipattanva" elvesztene a gumi a tapadasat egy pillanatra. Megrangattam menet kozben a kormanyt, es jobbra rantva sokkal jobban csuszott mint balra, elmentem futomuveshez ahol a csavo kezzel megtudta emelni a kereket :D De egy laikusabb ember, egy nyugdijas vagy egy no honnan vette volna ezt eszre? Szoval ebbol kiindulva szerintem csomoan siman jarnak rossz lengescsillapitoval ugy hogy eszre sem veszik...
2021. nov. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én most is xar első lengéscsillapítókkal közlekedek... Kényszerből, egyébként nagy erőkkel keresem hozzá az alkatrészt, de magyarországon nagyon ritka típusról van szó. 🤷‍♂️
2021. nov. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!