Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerül egy alufelni...

Mennyibe kerül egy alufelni felújítás?

Figyelt kérdés

Egy-két padkázás van rajta, de ami rosszabb, hogy mind a 4-en megjelent a rozsda-rügyezés a szelep körül, gondolom csak ott javítani nem nagyon lehet, hanem akkor az egészet kell újra-festeni, homokfúvózni, vagy nem tudom mi az eljárás... szóval kb mennyibe lenne? Néztem oldalakon, de ott részekre van szedve mi mennyibe kerül, nem tudom hogy nekem pontosan mi kellene, mi nem, szóval azért kérdem itt hátha valaki kicsit jártasabb a dologban.


Köszi!



2021. nov. 21. 15:57
 1/3 anonim ***** válasza:
4-5ezer Ft darabja.De függ az országrésztől is.Ez Jász-Nagykun-Szolnok megye volt számla nélkül.
2021. nov. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
csak ennyi lenne? Én ilyen jó sok tízezres összegre tippeltem volna
2021. nov. 21. 16:48
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha alufelni, akkor nincs rozsda-rügyezés. Maximum az oxid tolja le magáról a ráfújt akármilyen bevonatot.

Amit az első ír, az nettó baromság.


Maga a felhegesztése többe kerül. Utána esztergán leforgácsolják a felesleget. Ezután vagy fel van polírozva (előtte a csiszolás több órát is igénybe vehet) vagy le van szinterezve, esetleg oldószeressel fújva. Darabonként bátran lehet számolni több tíz ezer forinttal.

2021. nov. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!