Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Legjobb gumi dual-sporthoz...

Legjobb gumi dual-sporthoz (endúró) szerintetek?

Figyelt kérdés

Nagyon vegyesen használom a motort. Városi ingázásra is, azaz nem lehet tök agresszív terepgumi, ugyanakkor endúrózásra is. Oda meg el kell jutnom országúton. Az is jó lenne, ha nedves úton nem olyan lenne, mintha korcsolyáznék.

Meg nyilván jó lenne, ha mondjuk 10 ezer km környékén, vagy afölött teljesítene.

Nem szoktam extrém endúrózni, igazából csak tereptúra. Viszont minimális sárral szoktam találkozni, meg homokkal, ahol azért nem akarok teljesen eszköztelen lenni.


A motor kb 150 kg kiegészítőkkel együtt, 120/80-18 illetve 80/100-21 a gyári méret.


Ezekre szűkítettem végül, de ha van jobb, vagy hasonló, akkor azt se tartsátok magatokban:

Heidenau K60 Scout

Michelin Anakee Wild

Mitas E-07



2021. nov. 23. 12:04
 1/2 anonim ***** válasza:
dx
2021. nov. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azaz?
2021. nov. 30. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!