Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volkswagen Fox 1,4 TDI 69LE...

Volkswagen Fox 1,4 TDI 69LE vélemény?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Kinéztem ezt az autót, és erdekelne, hogy mennyi a TÉNYLEGES VALÓDI városi fogyasztása :)

Próbáltam utána nézni neten, de engem személyes tapasztalat erdekelne.

Köszönöm :)



#Volkswagen #2009 #FOX #1,4 tdi #69LE #Városifogyasztás
2021. nov. 25. 11:36
 1/4 anonim ***** válasza:
24%
Hát én nem erőltetném ezt az autót. Láttam is már ilyet, de elvétve, max 2-3at eddig egész életemben. Szerintem nem gyakori autó itthon, bár ebben nincs tapasztalatom. Ha igaz, hogy nem gyakori, akkor javítattni sem olcsó, utána jön akkor a majom és a banán mondás.
2021. nov. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Foxunk van most is, csak benzines, sokat fogyaszt, és futarkodni kellene.

A mostani 2012-es eddig még semmi baja nem volt.

2021. nov. 25. 12:43
 3/4 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem az az 1.4 TDi nem éppen megbízhatóságáról lenne híres. Vwben én nem vennék dízelest.
2021. nov. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Koaxk Ábel ***** válasza:
100%

Nekem ez formavilág nagyon idegen, de minden esetre nagyon egyedi és ez tetszik!


A motorról tudok nyilatkozni, nekem Polo-m volt ezzel az 1.4 PDTDI motorral!

100-alatt kifejezetten dinamikus, keveset fogyaszt (5 liter környékén), és nálam a 2 év alatt amíg megvolt semmi baja nem volt!


Ami a feketeleves, hogy ez 3 hengeres motor, és brutál durván xar hangja van, ha ezzel együtt tudsz élni, akkor szerintem nem rossz választás!

2021. nov. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!