Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Magyarországon melyik kamionos...

Magyarországon melyik kamionos cégek foglalkoztatnak kezdőket? Van olyan hely ahol nem csak ponyváson kezdhetek?

Figyelt kérdés

2021. nov. 27. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem a cégek 70%-a simán felvesz kezdőként, egyedül a speciális területek nem fognak alkalmazni. Konténeresen szerintem van olyan hely, ahova felvesznek, de akár merev falas pótra is van lehetőséged. Persze ADR, meg élőállat nem valószínű, hogy alkalmaz majd.
2021. nov. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
Dehogy veszik fel, most hogy sokan haza jöttek nagyon sokan keresnek munkát gyakorlattal is.
2021. nov. 28. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%

#2


Hagyjad már a baromságaid. Mi buszokkal dolgozunk, hiába jöttek vissza a turista buszosok, bármikor felveszünk egy új embert. Közel sincs elég ember még így sem, a buszozás és kamionozás szektorában.

2021. nov. 28. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%

AZért ha te buszozol akkor nem tudod mi van a kamion szférában.

AZért mertem azt írni mert régóta ott vagyok.

2021. nov. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
Hát bizony ha felvennék a kezdőket akkor nem itt kellene érdeklődni és valaki biztos tudna is ajánlani olyan céget.
2021. nov. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#4


Kamionosok is vannak nálunk, ők is oda mennek, ahova épp akarnak. A cégek 70%-a bármikor felvesz, mert nincs elég ember. Ez minden fuvarozó cégnél így van, szállítson bármit.

2021. nov. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nemzetközibe konténeres vagy silós cég biztos felvesz. ADR engedélyt friss jogsival Magyarországon nem csinálhatsz már (asszem 2 év C kat. az elvárás tartályra).
2022. febr. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!