Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen benzines használt...

Milyen benzines használt autót ajánlotok kezdő lány vezetőnek, ha kellene vele menni városon belül is sokat, meg azért kb 30 km-es körzetben (itt nem napi szinten, de azért rendszeresen)?

Figyelt kérdés
Szempont lenne, hogy keveset fogyasszon, kényelmes legyen, és lehetőleg ne romoljon el gyakran, illetve a javíttatása, alkatrész ne kerüljön sokba bele. Olyanokat, hogy Suzuki Swift, Alto, Ignis, WagonR, kizárnám. Elnézést attól, akinek ilyen van!

2021. nov. 28. 03:27
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Nagy általánosságban külsőre főleg a sedanok tetszenek.
2021. nov. 28. 03:28
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Csak árat nem írtál szerelmem.
2021. nov. 28. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Maximum 1-másfél millió..
2021. nov. 28. 03:50
 4/20 Koaxk Ábel ***** válasza:
100%

Nincs azzal semmi baj, ha nem Suzukira vágysz, bár műszakilag nagyon jó autók, szíve mélyén szerintem kevés ember vágyik rá! Általában egy kompromisszum autó a Suzuki ár/érték arányban mindig is a legjobb vétel volt!


Én amúgy valami kis autóban gondolkodnék, VW Polo, Skoda Fabia, Seat Ibiza, Toyota Yaris


Ezekből ebben az ár szegmensben biztos találsz jó állapotút és szerintem ezek mind jó kocsik!

2021. nov. 28. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ha sokat mész városon belül szerintem pont nem sedan kéne.
2021. nov. 28. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
4%

VW Jetta, Ford Focus, Toyota Corolla, Honda City

Esetleg Renault Thalia, Dacia Logan, Fiat Linea és ezekből fiatalabbat kapsz.

2021. nov. 28. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
18%

#6 csak olyat írtál amit folyton szerelni kell 😂


Én ennyiért egy Smart Roadstert vennék. Pici, cuki, nem fogyaszt sokat. Nekem bőven elég lenne.

2021. nov. 28. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
83%
Azt mondja csupa olyat írta amit csak szerelni kell köztük ott a Corolla a City... és erre beírja a Smart Roadstert. Azt tényleg nem kell szerelni, áh nem, ott már az ima többet ér néha.
2021. nov. 28. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Miert lenyeg,hogy lany vagy?

En egy g-s astrat vezetek.

Nem egy erogep,de nem is akarok mindenkit lenyomni.foleg,hogy en is javareszt varosban hasznalom.

2021. nov. 28. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
73%
Majd ha lesz pénzed, válogatsz. Addig meg Suzuki Swiftnél jobb opció nincs.
2021. nov. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!