Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford Focus mk3 2008, tempomat...

Ford Focus mk3 2008, tempomat hogyan működik?

Figyelt kérdés

Most vettem az autót használtan, elmondta a korábbi tulaja, hogy a "set" kart csak befelé kell tolni, de hiába tolom nem kapcsol be.


Így néz ki egyébként belülről:


[link]



Mit kell rajta állítani, hogy tudjam használni a tempomatot?



2021. nov. 29. 16:11
1 2
 1/16 Vortrex ***** válasza:
Az én kocsimban be kell tolni és meg kell pötyögtetni fölfele, különben nem csinálja
2021. nov. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet tévedek és javítson ki valaki, ha igen, de az nem tempomat. A Focusokban a kormányon szokott lenni a tempomat vezérlése. A kar végén a set/reset gomb csak a menürendszerben való lépkedéshez van.
2021. nov. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Vortrex ***** válasza:
Bazzeg, tényleg
2021. nov. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

2esnek lehet igaza. A felső kar a menü, az alsó pedig a hangerő.


Az én fordomon a kormány jobb oldalán van a tempomat.

2021. nov. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Akkor ebbe nincsen ezek szerint.


Akkor nem értem mit magyarázott, na mindegy.


Köszönöm azért.

2021. nov. 29. 17:05
 6/16 anonim ***** válasza:
31%
Semmi extra végülis kérdező, csak az árba beépült a tempombat ami nincs xd
2021. nov. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Igen, én sem feltétlenül hagynám ennyiben. Ha neked így is megfelel, akkor lehet nem éri meg a hajcihőt, de ha a hirdetésben az volt, hogy tempomattal szerelt autó, a valóságban pedig nem az, akkor az a vásárló megtévesztése és bizony komoly bűncselekmény.


Btk. 417/2: Aki az áru értékesítése érdekében [...] jelentős mennyiségű, illetve értékű áru lényeges tulajdonsága tekintetében valótlan tényt vagy valós tényt megtévesztésre alkalmas módon állít, megtévesztésre alkalmas tájékoztatást ad, vétség miatt két évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.

2021. nov. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

#6 akkor beleépült🤷‍♂️


Még ígyis jó áron vettem.

2021. nov. 29. 17:28
 9/16 anonim ***** válasza:
#7 És mielőtt valaki azt mondja, hogy a tempomat nem "lényeges tulajdonság": nagyon is az, mivel a tempomat nem önmagában extra, hanem több mindennel együtt az. Az autó értékét nagyban befolyásolja a felszereltsége, így egy tempomatos és nem tempomatos autó ára között elég nagy különbség lehet, emiatt pedig az eladás tekintetében igenis lényeges tulajdonságnak minősül.
2021. nov. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

7/8 anonim ***** válasza:


Mondjuk az egyáltalán nem biztos, hogy konkrétan a kérdező tényleges átverése volt a cél, néha futottam már bele olyan dolgokba értelmes, felnőtt embertől, hogy köpni nyelni nem tudtam.


Volt aki világító refivel ment a városban. Szóltam is neki, hogy kapcsolja már le. Erre azt mondja nekem, hogy az nem a refi. Mondom de hát még a műszerfal is jelzi ember :D azt mondja nem, az a sima lámpa jele. Nekem volt vérciki az egész, 4en villogtak le minket szemből a 10 perces úton.


Egyszer egy öreg bácsitól vettünk tesóm fiának egy swiftet, tipikus első autónak. Alu felnivel volt hirdetve. Elmentünk, megnéztük, minden ok csak éppen nem az volt rajta. Mondjuk a bácsinak, hogy hát az autó okés, de így kevesebbért tudjuk csak elvinni. Azt mondja, hogy hát ő ehhez nem ért igazából, neki ezt 3 éve rakták fel, azt mondták ez alu felni :)


Egyik munkatrásam meg szentül hitte, hogy a Fiestájában van első szélvédő fűtés is. Fura volt nekem, mert nekem is volt Fiestám. Mondom neki, hogy az csak a Ghia modellben volt tudtommal. Küldütt egy képet, még a gomb is konkrétan be volt falazva. őszintén szólva ötletem sincs miből gondolta, hogy neki van. De az volt az igazán szép, hogy ő még a fűtőszálákat is belelátta az üvegbe :D

2021. nov. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!