Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hajszálrepedéseken keresztül...

Hajszálrepedéseken keresztül beázhat a fényszóró?

Figyelt kérdés

Hátul minden fedél és tömítés a helyén van, viszont 1-2 esősebb nap után erősen párásodik az egyik fényszóróm. Annyira, hogy teljesen párás az egész búra belülről, másnapra már látni ahogy folyik le a vízcsepp a búra belső felén. Már kiszárítottam többször is, a napon álltam vele még jobb időben és az összes fedelet levettem a hátuljáról és kiszáradt, a következő jelentősebb esőig nem is volt gond.

A búrán apró hajszálrepedések vannak, egy területen kb szilánkosra tudna törni a búra olyan sűrűn vannak a repedések, viszont ha megnyomom kézzel nem törik és nem is hajlik a műanyag búra, elég szilárdnak tűnik. Ettől függetlenül ezeken az apróbb hajszálrepedéseken keresztül beázhat a búra? Vagy inkább valahol a tömítésekkel lesz mégis csak a baj?



2021. nov. 30. 20:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
igen
2021. nov. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Be tud. Vegyél egy új lámpát és probléma megoldva.
2021. dec. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!