Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 3 hónapja nem kapom vissza az...

3 hónapja nem kapom vissza az autómat a szerelőtől, mit tehetek?

Figyelt kérdés
3 hónapja elvittem szerelőhöz kasztnis munka végett az autómat egy szerelő bevallalta.. Na onnan mint kiderult elvileg atkerult egy másik városba az autó. Már többször szóltam adják vissza úgy ahogy van az autó.. De olyan indokkal nem adja vissza a szerelő mert hogy akinek oda adta az autót azt nem lehet elerni. Mit tehetek?
2021. dec. 1. 12:22
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Azt sem tudom kinél van vagy mi van az autóval 3 hónapja nem láttam és nagyon sokallom
2021. dec. 1. 12:26
 2/17 anonim ***** válasza:
95%
Irtatok valamilyen elismervény, hogy átvette javításra ?
2021. dec. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Sétálj be a rendőrségre és tegyél feljelentést, lehet még lopással is meggyanusítják őket.
2021. dec. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezt az autót szépen ellopták... feljelentést meg kéne tenni.
2021. dec. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

De feljelemtést még azelőtt hogy szétszerelik alkatrésznek, bár három hónap után már szerintem nem sok maradt az autóból.

A szerelőt ne értesítsd róla hogy feljelented mert akkor el tudja tüntetni az esetleges bizonyítékokat, had kopogtassanak nála váratlanul a nyomozók.

2021. dec. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Nem írtunk semmit. Többször hallottam ilyen javítási elismervényről de nem kaptam még egy szerelőtől sem. (igaz sosem volt ilyen problémám).

Gondolkoztam feljelentésen csak szerettem volna a legutolsó lépésnek hagyni.. De mivel már tanácstalan vagyok és hiába szólok a szerelonek hogy adjak vissza így se történik meg.. Csak nem akartam elhinni hogy hogy probalhatjak ezt megtenni mikor facebookos beszélgetések vannak az autóról meg hogy csinálják.

2021. dec. 1. 12:39
 7/17 anonim ***** válasza:
Lehet drága tanulság lesz ez, hogy nem szabad bárkihez vinni a kocsit. Nekem is volt egyszer 3 hónapig szerelőnél, mert nem küldték az alkatrészt, aztán hátha majd jövő héten küldik, majd jövő héten, stb. Aztán végül összerakta, de úgy, hogy egyből szét kellett szedni, és vezérlést cserélni. Meg a kulcsot véletlenül odaadták valakinek, persze majd megkéri, hogy vigye vissza, hát azóta is ott van ki tudja kinél. Szerencsére találtam utána rendes szerelőket, ha úgy volt, akkor napi 3-szor is hívtak, hogy kicseréljék-e még ezt meg azt, mehetnek-e vele próbakört, stb. De ez nonszensz, hogy az engedélyed nélkül csinálnak bármit, főleg másik városba viszik. Vagy pár veszélyes alakkal meglátogatod a szerelőt és próbáljátok jobb belátásra bírni, vagy feljelentés, mást nem lehet tenni.
2021. dec. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
19%
Jó ez a feljelentéses ötlet, csak nincs nyoma annak, hogy valaha ott járt az autó. Ez bizony egy lefutott játszma.
2021. dec. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
10%
#8 Szerintem ma már minden műhelyben van kamera. Csak itt éppen visszafele sülhet el a dolog, a tulaj ellen fordítható a saját felvétele.
2021. dec. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Nagyértékű lopás miatti feljelentés a rendőrségen.

Lehet már akkor beszédesebb lesz a csávó, ha a rendőr megjelenik a házánál kicsit kérdezősködni.

2021. dec. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!