Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi A4 1.6 benzines 1999-es....

Audi A4 1.6 benzines 1999-es. Jó lehet még napi használatra? 290000 kilométerrel?

Figyelt kérdés
2021. dec. 1. 23:32
1 2
 1/14 anonim válasza:
61%
Igen, nekem is pont olyan van,már 15 éve,
2021. dec. 2. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%

Nem kilométerre veszünk autót😬.

Látatlanban pedig ezt nem fogja neked meg mondani senki.

Ha van lehetőséged akkor vigyél magaddal egy hozzá értőt vagy ha megtudod beszélni velük még jobb ha elviszed valahova egy állapot felmérésre.

2021. dec. 2. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
61%
Ha jó állapotban van akkor igen
2021. dec. 2. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
26%
Én tavaly adtam el, az enyémben 360.000 és 150 ezertől gázzal ment, megbízható, nem egy erőgép de el lehet járni vele.
2021. dec. 2. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
53%
Ha rendszeresen szervizeled jó lehet.
2021. dec. 2. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
22%

Az biztos hogy már egy kotla szar.

23 éves , már görbe bottal se tud járni.

2021. dec. 2. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
16%

Ezeket én már nem engedném az utakra... kivétel ha két évente szigorított nem Deákferences történettel letudott vizsgán menne át.


Jók a régi autók, semmi gond nincs velük, amíg nincs gond velük. Értem ezalatt a szitává rozsdázást, füstokádást, lógó futómű stb...

2021. dec. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
52%

Az utolsó kettőnek szerintem felesleges kommentelnie, ha nem ért hozzá. Főleg az utolsó. Ez egy galvanizált karosszériás autó, te iskolázatlan. Akkor rohad, ha törve volt. Amúgy pont nem jellemző rá, maximum annyira, mint egy 8-9 éves Mazdára.


Lógó futómű? Ráköltesz egy kicsit és nem lóg semmi. Nekem van 1991-es hobbinak tartott autóm is, aminek halál feszes a futóműve, mert rá lett költve a felújítás. 390 ezer van benne. Durva, mi?


Füstokádás? Persze, ha szar, akkor okád füstöt. Ugyanez az 1991-es autóm egy deka füstöt nem "okád", pedig sosem volt megbontva a motorblokk.


Durva dolgok vannak a világban. Például huszonéves autók, amik mostanáig jól működnek.


Kérdező: igen, jó lehet. Akkor, hogyha nem egy lerúgott példányt veszel, hanem egy szép állapotú autót. 290 ezer kilométer ezeknek az autóknak még nem feltétlen jelenti a világvégét, de csak ha igényes tulajtól vásárolsz igényesen tartott autót. És az nem 200-300 ezer forint, hanem a duplája-triplája.

2021. dec. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

#8 Le kellett pontozzalak... egyrészt én nem minősítettem és pocskondiáztam senkit, te megtetted...


Nem azt mondtam DIREKT hogy MIND rossz, de rengeteg elhanyagolt van, ami törve volt, lóg a futómű, füstöt okád, koszos büdös okádék állapotú. És igen, van amit szépen megvigyáztak, de mint írtad, HOBBI autód van. Nem HÉTKÖZNAPI használatra szánt. Utóbbira egy ilyen korú autó már nem biztos hogy megfelel, pont ezért mert kevés a nem lerúgott példány.


Te kétdiplomás gépészmérnök.

2021. dec. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
75%
Volt itt egy komment nemrég, hogy "tíz évesnél idősebb német autót csak a mazohistak és az idióták vesznek". Iszonyú összegeket lehet ezekre az ex prémium kotlakra rá locsolni. De szerencsére jó sok Ford, Suzuki, Opel, Dacia tulajt lehet látni, akiket nem babonazott meg a kék fehér propeller, a 4 karika meg a krómozott csirkelab.
2021. dec. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!