Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Toyota Yaris vagy Suzuki...

Toyota Yaris vagy Suzuki Wagon R+?

Figyelt kérdés

Toyota Yaris (1999-2005) vagy Suzuki Wagon R+ (2000-2008)?

Melyiket javasoljátok egy hölgy számára, városi kisautónak, mindennapi használatra?



2021. dec. 2. 22:46
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Yaris.
2021. dec. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Mindkettő nagyon megbízható, bírja a strapát, nem fogsz csalódni egyikben sem. Műszaki állapot alapján válassz, lehetőleg benzinest. 1M körül keresgélj.
2021. dec. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Farkas999 ***** válasza:
48%

Sok mindentől függ, az első, hogy mennyi a keret. Én inkább a Suzuki mellet döntenék, mert olcsóbbak az alkatrészek és megbíztató. Viszont nem Wagon R-t, hanem swiftet, vagy SX4-et vennék.

Egy ilyennel nem járnál rosszul:

[link]

2021. dec. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
16%
Mit szeretnél, olajzabálós 1.3-ast, vagy ocsmány dűlöngélős WagonR-t...? Mintha nem lenne más amúgy, városi autóból van csak igazán nagy kínálat.
2021. dec. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A Suzuki olcsóbban fenntartható, bár nagy különbség nincs. Cserébe a WagonR egy négy keréken guruló szekrény, abból is valami ronda darab, mondanám hogy ez persze szubjektív, de ezen a szinten ez már tény. :D


Swiftet néznék inkább, a WagonR nem csak úgy néz ki mint egy szekrény, hanem olyan is vezetni. Esetleg SX-4-et, ahogy feljebb is írták. Ignis is ott van még, de azt sem ajánlanám, szerintem a másik kettőtől többet kapsz hasonló áron.

2021. dec. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Koaxk Ábel ***** válasza:
20%

Amúgy amit az előző írt Ignis, nem olyan rossz!


Magamtól rá sem néztem volna, de ősszel rá voltam szorulva kölcsön autóra amíg a kocsim több hétig szerelőnél volt, és megdöbbentem mert tök jó kocsi ár/érték arányba.


Mondom ezt úgy, hogy 10 éve csak prémium kocsikat hajtok, most is egy Audi S1-ből ültem át ebbe.


Eleinte iszonyat billegősnek éreztem, azt hittem minden kanyarba, hogy felborul, de kb 2-3 hét használat során elkezdtem feszegetni a határait, és egyáltalán nem olyan rossz az úttartása, mint amennyire elsőre érződik.


Ez egy 93 lóerős változat volt, kifejezetten megszerettem!

2021. dec. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!