Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Olajcsere, váltóolaj feltöltés...

Olajcsere, váltóolaj feltöltés és autó átnézegetésre(futómű nézegetés) mennyi a reális ár egy Budapesti szerelőtől?

Figyelt kérdés
Mennyibe kerül egy ilyen max. fél órás szerelgetés mostanság? A motorolajat és szűrőt én viszem, szóval nekik csak a váltóolajat kell fizetni, abból kb. 1 litert. Max. fél órás meló. Nemrég csináltattam ezeket, és picit sokallom amennyit elkértek, mennyi a reális ár ezekre összesen?
2021. dec. 3. 23:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Itt nálunk szerintem kb. 8-10 ezerből meglennének ezek a dolgok a váltóolajjal együtt (nem márkaszerviz).
2021. dec. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
villámkezű szerelőd lehet
2021. dec. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
10-25eft ,de ez min 1 óra
2021. dec. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Valóban félórás művelet a legtöbb autón, én pl magamnak csinálom és kb annyira jön ki. Mondjuk ehhez tudni kell mi hol van az autón, meg az akna se árt hogy ne emelgetéssel kelljen kezdeni.


De kb teljesen mind1 mennyi idő, a legtöbb helyen megkezdett órát fizetsz tehát ha 5 perces izzócsere van akkor is 1-óra árát fizeted, az más kérdés hol mennyi az órabér, megint más kérdés mennyire normális a szerelő...

2021. dec. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
30 perc alatt még a meleg olaj nem csepeg le
2021. dec. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha neked 30 perc alatt nem csepeg le akkor valami komoly gond van :D üzem meleg motorból/váltóból 5-perc alatt lecsöpög, márkaszervizben se várnak többet vele, ráadásnak nem kell hajszálpontosan minden csepp olajnak távozni, az olajfuratokban pl bőven maradna olaj akkor is ha napokig hagynád állni :D.
2021. dec. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
"Ha neked 30 perc alatt nem csepeg le akkor valami komoly gond van " gond van igen szeretem ha csepeg . üzemeleg motornál 30km még 6 óra múlva is cseppen
2021. dec. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Akkor a szakszervizek -de mindeféle egyéb szerviz is- rosszul csinálják?

Csak azért kérdezem, mert egy olajcserénél, egyetlen műhelyben sem várnak 10 percnél többet.

Sokszor még annyit sem.

2021. dec. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Csak trollkodik a fogyatékos, jogsija sincs, nemhogy autója amiből csöpöghetne az olaj.
2021. dec. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy utoljára a Wc-tartályt látta csöpögni........... :D
2021. dec. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!