Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Skoda Fabiával milyen USB-s...

SzLevi90 kérdése:

Skoda Fabiával milyen USB-s autórádió kompatibilis?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy van a fabián belül is több féle modell. Sajnos nem vagyok nagyon otthon sem az autókban, sem az autórádiókban.


Annyi a történet, hogy egy rokonom karácsonyra bizonyos zeneválogatásokat kért tőlem, mert tönkre mentek a cd-i a kocsijában.

Nincs cd íróm, ezért azt találtam a legjobb ötletnek, ha a cd-k helyett egy új, USB-s autórádiót is veszek neki és pendriveon adom oda a zenéket.


Annyit tudok, hogy Skoda Fabiája van, de nem tudom, hogy hány féle autórádió csatlakozó van, mi mivel kompatibilis.

Vagy kb. bármilyen autórádió jó lesz bele?



2021. dec. 4. 12:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak 2 méret van, 1 és 2 DINes, de az utóbbi nincs kis autókban, szóval az összes 1 DINes rádió kompatibilis vele mivel szabvány!
2021. dec. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt azért tudni kellene, hogy milyen évjáratú Fábiáról is beszélünk, mert van amelyikben már 2 DIN-est dob a kereső, csak persze ezen felül akkor kell egy beépítő keret is. Csatlakozója sima ISO, de ha nem is ez lenne, akkor is vannak mindenféle átalakítók. Illetve az entennához is előfordul, hogy kell valami dugóátalakító.


[link]

2021. dec. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vagy veszel magadnak egy DVD írót 5000-ért.
2021. dec. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Koaxk Ábel ***** válasza:

Azért nem ennyire egyszerű, ahogy a #3-as is írja!


Minimum a rádió mellé kell egy beépítő keret, esetleg átalakító kábelek!


Amit a #3-as nem írt nem tudom mennyire divat a Fabianál a multikormány?

Amennyiben igen, az megint plusz elektronika akár 50 ezres tétel is lehet...


Nyilván ez mind évjárat függő minnél fiatalabb, annál jobban szopóroller hifit építeni!

2021. dec. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A számítógépbe kell az író.
2021. dec. 5. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Koaxk Ábel ***** válasza:
#2-esre gondoltam bocsánat! :)
2021. dec. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, már vettem egy 1DIN-est.
2021. dec. 6. 06:52

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!