Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a MK1 Ford...

Mi a véleményetek a MK1 Ford (Sport)KA kinézetéről?

Figyelt kérdés

Szeretném megvásárolni első autómat. Fordban gondolkozom, főleg Fiestákat nézek, de más is szóba jöhet. Megakadt a szemem egy 2007-es SportKa-n, amiben ugye az 1.6-os motor van, ami elég dinamikus. Sok extra is van benne, tehát elég szimpatikus autó.

Ami viszont zavar, hogy ugyan a Sport kivitel miatt gyönyörű felnik vannak rajta, és a szélesített karosszériával, illetve a sportos lökhárítókkal, lámpákkal nagyon jól néz ki az autó, mégis azért ez alapvetően szerintem nem túlzás kijelenteni, hogy inkább egy nőknek készült kisautó. 19 éves fiú létemre azért nem akarok egy klasszikus csajos autóval furikázni (nem azért mert félnék hogy majd kinevetnek, csak más autókban is gondolkodom, amik kicsit kevésbé sajátosak (mint a KA).

Szóval a kérdésem az volna, nektek tetszik-e a SportKA, ajánlanátok-e első autónak, és hogy esetleg túl csajosnak tartjátok-e? (Ha van egyáltalán olyan, hogy csajos autó...)

Előre is köszönöm a válaszokat.



#Ford #Ford Ka #első autó #Ford SportKA #lányos autó
2021. dec. 4. 15:03
 1/6 anonim ***** válasza:
9%

"1.6-os motor van, ami elég dinamikus"

Ezt azért gondold át mégegyszer./nem az/

"szerintem nem túlzás kijelenteni, hogy inkább egy nőknek készült"

Ebben igazad van.

"nektek tetszik-e a SportKA"

Hát ez szubjektív,de speciel nekem nem.

"ajánlanátok-e első autónak"

Magadnak veszel autót, ha tetszik és kell akkor vedd meg.

2021. dec. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát kinek mi, szerintem ronda. Az 1.6 motor elég jól megy azért egy ilyen kis kasztniban.

Ha ilyen aggályok gyötörnek és Ford kell, miért nem nézed meg a Fiesta ST-?

Mondjuk én inkább vennék egy Polo GTI-t.

2021. dec. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen rendben van a kinézete 2021-ben is. Már az alapmodell is egy egyedinek hatott, formabontónak 1996-os bemutatásakor. Nem feltétlenül női, sőt sok előző kérdésben meg is írták, nem egyszer, nem kétszer, hogy igazából, olyan hogy "női autó" nincs. Ha tetszik, nézd meg, tegyél vele egy próbakört. Ezzel a motorral már nagyon jól mehet. Kipróbálnék én is, komolyan mondom egyet. Jó, én egy ilyen őrült Ford fanatikus vagyok, dehát más meg be sem ülne más autóba, csak teszem azt BMW-be.
2021. dec. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Uccsó vook, ha az vígasztal, sok fiatal srácot látok városunkban 206, 207 illetve 307-es CC-kel és senki nem nézi őket "olyannak". Vagy aki igen, az hogy egy klasszikust idézzek, "annyit is ér."

Ha már az autója alapján ítélnek el valakit, aztán nem is ismerik...

2021. dec. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Koaxk Ábel ***** válasza:

Nekem fogalmam sem volt a SportKA-ról csak a simáról, rá kellet keresnem.


Mokány kis dögnek néz ki, bár lóerőben elég szerény, de ha neked elég jó választás lehet!


Azt meg sosem értettem, hogy egy autó csajos? Kit érdekel?

Magadnak veszel kocsit, ha neked ez jön be, meg kell venni!


Nekem egy Audi S1-esem van, na annál kevés autó csajosabb kinézetre...

Az összes kolléganőm meg volt érte őrülve mikor először megjöttem vele, jó őket nem érdekelte, hogy műszakilag egy zsebrakéta amúgy, hanem, hogy tök cuki...


Szóval ez még akár előny is, lehet vele csajozni ;)

2021. dec. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezt a saját belátásod szerint kell eldönteni. Viszont ha nem nézel vissza a parkolóból a kocsidra akkor rosszul választottál.
2021. dec. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!