Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az autóvásárlásnál túlságosan...

Az autóvásárlásnál túlságosan szőrszálhasogatóak az emberek?

Figyelt kérdés

Arra jöttem rá, hogy rengeteg minden van hibaként feltüntetve egy autónál a népítéleten, meg a különböző fórumokon.

26 éves vagyok, sok autót vezettem már, cégeset, sajátot, kicsit, nagyot, most készülök a negyedik saját autóm megvásárlására.

Olvasom pl népítéleten, hogy negatív volt az, hogy a Rover sebváltója alaphelyzetben kicsit hátrafele áll, ezért sokszor meg kellett mozgatnia, mert azt hitte, hogy negyedikben van. Itt csodálkoztam el, hiszen nekem volt Roverem és tényleg hátrafele állt a sebváltó, de eszembe nem jutott ,hogy hibaként rójam fel neki. Azt így tervezték és kész. Alkalmazkodtam hozzá, megszoktam.

Szóval arra jutottam, hogy a sok körülményeskedő, szőrszálhasogató kommentekre és véleményekre nem érdemes adni. Kopogós műanyag? Ne kopogtasd! Igénytelen illesztés? Hol? Hátul a szőnyeg alatt a csomagtérben? Kit érdekel!

Szerintem az átlag autó sokkal jobb és élvezetesebb, mint ahogy az interneten olvasod....Talán mint a filmeknél, az önjelölt filmkritikusok.


Ti mit gondoltok?



2021. dec. 10. 15:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
A baj az, hogy mindenki gombokert akar jo allapotu, makulatlan tortenetu luxusautot venni...
2021. dec. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
jó nyilván, én is elfogadnám. :D
2021. dec. 10. 15:37
 3/15 Beviz Elek ***** válasza:
38%

A Rovert szarul tervezték. Miért baj ha ezt leírja valaki?

Miért baj ha valaki megjegyzi hogy kopogós a műanyag. Azt azért te sem gondolhatod hogy a Lexus RX450h és a Kia Picanto ugyanolyan. Miért baj ha odaírják hogy ezt kapod a pénzedért?


Lehet hogy neked még mindegy mit vezetsz csak legyen 4 kereke, de később ez változni fog és a saját igényeid szerint meg lesz hogy mit vársz el, mi fontos neked.

2021. dec. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Vannak igényeim most is. :D


egyszerűen csak túlzásnak érzem a lehúzást az esetek túlnyomó részében.

2021. dec. 10. 15:59
 5/15 anonim válasza:
58%
Én úgy vagyok vele, hogyha kiadok 18-20 millió forintot, akkor igenis olyan legyen, amilyet szeretnék. Ha kompromisszumra vágynék, akkor 5-6 millióért néznék valamit.
2021. dec. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%

"Kopogós műanyag? Ne kopogtasd! Igénytelen illesztés? Hol? Hátul a szőnyeg alatt a csomagtérben? Kit érdekel!"

Ez csak az ember igénytelenségét fejezi ki.

2021. dec. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Beviz Elek ***** válasza:
100%

#4

De ha nem teszünk különbséget hiszen mindegyik megfelel arra hogy eljussunk A-ból B-be akkor miért kerül az egyik újan 3 millióba, a másik pedig 33 millióba? A 3 milliósban csak kopogósabb műanyag van, nem? Miért baj ha valaki ezt leírja?


Sok ember nem tudja hogy a Lexus hozza a BMW/Audi prémium érzését csak nem éppen nem egy feneketlen pénztemető mint a másik kettő, ha nem teszel különbséget a jobb és rosszabb autók között akkor honnan fogja az érdeklődő megtudni hogy a Lexus nem összekeverendő egy Daciaval és nyugodtan ki lehet próbálni ha emberi áron akarsz prémium érzést?

2021. dec. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Hát, nekem már volt vagy 20 autóm az évek során.

Vezetni pedig a sokszorosát vezettem már.

1992 óta van autóm.


Van véleményem az autókról és igen, van ami vacak, és van ami kevésbé.

Én az ár érték arányra vagyok érzékeny igazából.


És dusterben nem zavar a vacak műanyag, de egy merciben már igen.

2021. dec. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Népítéleten alapvető szabály, hogy átlagpont + 1 = kb. reális. Pl. egy 7.5-ös autó sokkal inkább 8.5, minimum.
2021. dec. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
43%
Te nem vagy szőrszálhasogató, azaz mindenben problémát kereső? Ha nem, akkor miért a 4. kocsidnál tartassz 26 évesen? Csak kérdem.
2021. dec. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!