Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szegeden az ATI Császárné...

Szegeden az ATI Császárné autósiskolánál melyik oktatót érdemes választani?

Figyelt kérdés

Az autósiskola választása már eldőlt, mivel a KRESZ-t itt csinálom, viszont nem tudom, kit érdemes választani a gyakorlati oktatáshoz.

Fontos szempont lenne, hogy ne harapja le a fejem, mert undorítóan sírós vagyok :D

Illetve ne tartson tovább a felkészítés, mint amire szükség van, mert anyagilag is és időben is elég korlátozott vagyok.

Köszi előre is a segítséget!



2021. dec. 13. 16:08
 1/2 anonim ***** válasza:

"Fontos szempont lenne, hogy ne harapja le a fejem, mert undorítóan sírós vagyok "


vs


"

Illetve ne tartson tovább a felkészítés, mint amire szükség van, mert anyagilag is és időben is elég korlátozott vagyok.

"



Ez így nehéz lesz, legtöbb oktató nem kedveli az ilyet. Gondolom ez alapján lány vagy, ha jól nézel ki akkor mindegy igazából, érdemes fiatalt vagy valamelyik vén kujont választani, azok elviselik jobban.


Nincsenek ismerőseid akik ott tanultak és tudod hogy kihez jártak? Vagy mi alapján mentél oda?

2021. dec. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én Túri Andráshoz jártam.

50 órával elsőre meglett. Nagyon nyugodt, nem kiabálós. Viszont rengeteget vártam rá, késett, lemondta. De szerintem ez kb általános, amiket hallottam... Nagyon jól oktatott, egy kis dízeles Poloja van.

2021. dec. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!