Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Valahogyan rá lehet kötni...

Valahogyan rá lehet kötni USB-t egy régebbi autó multimédiájára?

Figyelt kérdés

Nemrég vettem hobbiautónak egy 220-as Mercedest. A gyári multimédia van benne, ami kazettás illetve CD-s. Mondanom sem kell a kazettás része alapból kiesik manapság, a CD sem valami modern dolog már így az érdekelne, hogy nagy barmolás nélkül rá lehetne kötni egy USB-t a fejegységre? Esetleg csak szimplán bevezetni a kesztyűtartóba a foglalatát.


Valaki csinált már ilyet?



2021. dec. 16. 13:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%

próbálj egy fm transzmittert. olcsóbb, bár ront a minőségen


[link]

2021. dec. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Esetleg közép-Magyarországon van olyan cég aki ilyenekkel foglalkozik? Lehett ők jobban tudnának segíteni.
2021. dec. 16. 14:24
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Fm trasnmitter a leggagyibb megoldás ami létezik. Anno én is vettem egyet közel négyezer forintért és semmit nem ért, nagyon ócska. Helyette vehettem volna egy másik autórádiót inkább, de akkor még balga voltam.
2021. dec. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%

Bármelyik autóhifivel foglalkozó vállalkozás megoldja neked, hogy kivezet egy Aux bemenetet a kesztyűtartóba.

Egy USB - 3.5 adapter sem kerül többe 10 eurónál.

2021. dec. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem az ára a lényeges, hanem hogy megoldható-e ilyen régebbi rendszereknél. Közben néztem YT videókat, ott valamit arról magyaráztak hogy a kazetta helyére kötötték be.
2021. dec. 16. 17:56
 6/11 anonim ***** válasza:
50%

Én sem a konkrét ár miatt mondtam árat, hanem hogy érzékeltessem, milyen filléres, hétköznapi vacakról van szó.

Minden modern autóba, fejegységbe, gyári hifibe pillanat alatt megoldható a külső eszköz csatlakoztatása. Felesleges transzmitterrel, kazetta-adapterrel és egyéb fasságokkal szerencsétlenkedned. Elviszed a szakműhelybe, és potom összegért megcsinálják neked a kivezetést oda ahova akarod, olyanra amilyenre akarod. Ebben az esetben minőséget kapsz, garanciával.

Persze játszhatsz szakit, fúrhatsz-faraghatsz nulla hozzáértéssel, de annak is az lesz a vége, hogy a szakműhelyben kötsz ki, csak akkor már nem lesz elég a kivezetést megcsinálniuk, helyre kell hozni a kárt, amit a kókányolással okoztál.

Egyéb kérdés?

2021. dec. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Jack kábelre van kazettás adapter, ha van jack csatlakozó a telefonodon.

[link]

2021. dec. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A kazettás adapter hangminősége elég fostos, bár talán jobb, mint az FM transzmitter, én elég sokat használtam a régi kocsimban.

Aztán inkább vettem egy deákért egy Poineer USB-s fejegységet, ég és föld volt a hangminőség, már a sima rádió is a gyári fejegységhez képest, a gyári hangszórókkal.

2021. dec. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Most már Bluetooth fejegységet érdemes nézni, akkor simán vegeték nélkül telefonról is tudod nyomni
2021. dec. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
#9 Azon is gondolkoztam, de ha egy mód van rá meghagynám az eredetit a kocsiban.
2021. dec. 17. 09:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!