Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jó lenne első autónak?

Jó lenne első autónak?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Első saját autónak egy 2001-es Lexus RX300-at néztem ki.

Akinek nem ugrana be, erről van szó:


[link]


Nagy helykínálatú, automata autót keresnék. Azt olvastam, hogy ez a Toyota-féle szívó V6 szinte elpusztíthatatlan és többségében RAV4 alkatrészekből van, tehát a karbantartás sem annyira vészes. Fogyasztás nem érdekel. Szerintetek érdemes lenne beruházni egy jobb állapotúra?


Egy amerikai autós oldal szerint a "legjobb első autó":


[link]



2021. dec. 18. 20:33
 1/7 anonim ***** válasza:
95%

Hogy ha van pénz lóvéra akkor semmi akadálya.


[link]

2021. dec. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
7%

" Hogy ha van pénz lóvéra akkor semmi akadálya."

Te tudod mit írtál?

Pénz lóvéra.

2021. dec. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Amerikában legjobb első autó lehet, de itt teljesen más a helyzet. Szerintem első autónak olyat kéne venni, amit nem sajnálsz. Egy két karcolás és hasonlók ha lesz rajta, nem sajnálnád annyira. Ugyanakkor ha van pénz bőven, tehát nem az átlag magyar mentalitású vagy, amíg megy addig jó és hasonlók, akkor teljesen jó lehet. Én féltenék egy ilyen autót elsőnek, pedig én soha semminek nem mentem neki, amikor kezdtem akkor sem. Abban viszont nagyon jó választás, hogy megbízható típus. Ez az elsődleges, főleg első autónál szerintem.
2021. dec. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
21 éves, az igen. Ilyen idős korban már tök mindegy, alapvetően mennyire megbízható egy autó. Ezt brutálisan át kell nézetni, minden téren, mert ez már inkább youngtimer, mintsem autó.
2021. dec. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
#2 igen "ha van pénz lóvéra" Ha nem érted akkor lépjél túl rajta.
2021. dec. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Misike21 válasza:
Szerintem tökéletes első autónak . 2 évvel ezelőtt vettem egy Toyota Avensis kombit első autónak ami automata és 1.8 as . Nem bántam meg szval nyugodtan vedd meg . A Lexus a Toyota prémium márkája . Nem hinném hogy kopó alkatrészek én kívül gond lenne vele .
2021. dec. 19. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha van pénz rá és ilyen autó kell, akkor hajrá.

Én személy szerint nem vennék 20 éves automata Lexus-t, SUV-ot meg kortól és váltótól függetlenül sem. Jó, hogy találtál egy cikket, amiben ezt istenítik, de ha ezen előjön valami komolyabb probléma, akkor az fájni fog.

2021. dec. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!