Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Karosszéria elemek fényezése...

Karosszéria elemek fényezése spray festékkel, hogyan?

Figyelt kérdés
Az autómon elüt a többitől az egyik sárvédő, ezt szeretném le "fényezni" spray festékkel. Kilincseket, tükörházat csináltam már így, az szép is, és tartós is lett, viszont fémet még nem csináltam. Kevert sprayem van itthon, De azt nem tudom, hogy milyen alapozó kell hozzá, meddig kell megcsiszolni a felülelet, stb.. Javítani nem kell rajta semmit, nem horpadt, nem karcos, nincs el rohadva.Fényezőhöz nem szeretném el vinni, ez az autó nem ér annyit.Hogyan csináljam?
2021. dec. 19. 16:03
 1/3 anonim ***** válasza:

nem kell alapozni, van rajta festék nem?



Kicsit megérdesíted csiszolópapirral, körbe maszkolod

és 2-3 vékony réteget ráfújsz


Nem lesz mesteri, de mint írtad régi autó és sporolni akarsz... Sokan megcsínálták már igy előtted is ezta saját kocsijukon ám

2021. dec. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, lakkból jó a 2k-s spray?
2021. dec. 19. 16:18
 3/3 anonim ***** válasza:

Én ugy szoktam hogy 2-3 réteg festék, 1 réteg lakk


Hogy milyen lakk azt nem tudom, mert festékboltban szoktam kevertettni a festéket, és ott adnak hozzá lakkot is


Érdemes egy autófestékeket áruló boltban venni az anagyokat mert ott értenek hozzá hogy a konkrét autóhoz mi kell

2021. dec. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!