Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2003-as WV Polo fejegysége...

NGábor83 kérdése:

2003-as WV Polo fejegysége nem tartja meg a manuálisan beállított frekvenciát, pár mp után "No TP" jelenik meg, utána a "TP SEEK" felirat. Majd átvált a legközelebbi műsoros frekvenciára. Mit kell állítani, h tartsa a frekvenciát?

Figyelt kérdés
Egy bluetuth transzmitter beüzemeléshez kell megtartania a rádiónak a frekvenciát. Tárolni tudom, de akkor is átvált más adóra.

#RDS #Volkswagen Polo #Tp funkció
2021. dec. 29. 16:20
 1/3 anonim ***** válasza:
A TP a közlekedési információkat jelenti. Ha jól tudom, ez úgy működik, hogy ha valamelyik adón ilyen információkat sugároznak, akkor átvált oda a rádió. Ki kellene kapcsolni a rádióban a TP funkciót.
2021. dec. 30. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen ezt sejtettem. A kérdés már csak az, hogy hogyan tudnám kiszedni az útinformot? Ezzel meg is oldódna a dolog.. Mindenesetre köszönöm a választ.
2022. jan. 4. 11:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Keress a menüben egy TP ON/OFF funkciót, és állítsd OFF-ra, mert most ON-on van.
2022. jan. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!