Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy 1.4-es 4-es Golfom a...

Egriattilaa kérdése:

Van egy 1.4-es 4-es Golfom a piros olajlámpa néha elkezd villogni, van hogy abbahagyja 5-10villogás után 2napra de van hogy aztán megint villog 5-10et aztán megint. Ez előtt meg után nehezebb lesz a kormányzás és a sebességet is nehezebben veszi?

Figyelt kérdés

Köze lehet ezekenek a problémáknak az olajlámpához? Mi lehet a probléma ilyenkor, ha nincs köze ezekhez miért villoghat?

Motorolaj maximumon van meg a szervó olaj is és az olajok se régiek.



2022. jan. 1. 19:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Elekrtonikai zavar , gomba hiba stb . Nekem 2Golf csinálta csak 2 e fordulat felett , minden jó volt , fel volt töltve a szint , megmertek megneztek mindent stb . Kibabralt előző tulaj riaszto szerelesekor valami kabelt es amiatt bevillant meg dudalt ....
2022. jan. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy sok köze lenne hozzá, a szervószivattyút szerintem nem ugyanaz a szíj hajtja, mint az olajpumpát.

De "jó" az ilyen hiba, ami így néha-néha jön elő. Lehet elektromos hiba

2022. jan. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha elektromos a szervó akkor lehet köze hozzá.

VAlami kontakt hiba vagy jeladó is lehet.

2022. jan. 2. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen az eddigi valaszokat is enis.

Engem igazabol az zavar a legjobban hogy ilyenkor a váltás is néha megnehezedik van erre valami otletetek?

2022. jan. 2. 06:20
 5/6 krwkco ***** válasza:

"Engem igazabol az zavar a legjobban hogy ilyenkor a váltás is néha megnehezedik van erre valami otletetek?"

Ilyenkor nem látod azt, hogy a kuplung kinyomásakor a motorfordulatszám sokkal jobban leesik, mint máskor? Ennek lehet az oka az általános elektronikai zavar.

És az alacsony motorfordulatszám miatt a váltó motor felőli része kevésbé pörög és nehezebb a kerékhez kapcsolódó részhez szinkronizálni.

2022. jan. 2. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem, nemtapasztalok ilyet.

Tegnap óta egyszer se jött elő egyik probléma se most simán megy minden

2022. jan. 2. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!