Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy zajlik uj auto vasarlasa?...

Hogy zajlik uj auto vasarlasa? Milyen kedvezmenyekre lehet szamitani? Erdemes tobb szalonbol is ajanlatot kerni?

Figyelt kérdés

1/ Jol tudom, hogy bar konfiguralt, uj autot szeretnek (nem szalonautot), de igy is van esely valami kedvezmenyre/extra felszereltsegre? “Csak” alkudozas kerdese?


2/ Erdemes tobb szalonbol is kerni online arajanlatot? Szalonja valogatja, hogy mekkor kedvezmenyt adna adott esetben?


3/ Auto megrendelesenel mennyi szokott lenni az eloleg, amit le kell tenni? ~12.5M-s autorol van szo (Octavia RS)


4/ Igaz az, hogy jelenleg akar egy evet is kell varni egy auto gyartasara es szallitasara? Ez mindig is ilyen sok ido volt vagy COVID?


Valaszotok elore is koszonom.



2022. jan. 2. 15:16
 1/2 anonim ***** válasza:

1. igen

2. igen, de inkább személyesen

3. megállapodás kérdése, ez is lehet egy alkupozíció. Pl. nagyobb összeget teszel le azonnal

4. akár. 1 év azért Skoda-nál nem várható, de sok hónap az biztos, pláne, ha valami speciálisat akarsz. Ezt a konkrét autó összeállítása után tudják úgyis megmondani. És semmi sem garantálja, hogy a most ígért dátumra meg is lesz, annyira bizonytalan most az autóipar helyzete

2022. jan. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem már többször sikerült. A mennyit engedsz a feléből valószínű nem lesz nyerő. Megvettem azon az áron amennyiért hirdették. + kaptam tolatóradart, ami max 100 lett volna külön.
2022. jan. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!