Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hitelre egy drága autó vagy...

Hitelre egy drága autó vagy önerőből egy olcsóbbat?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy autót a keretem 250.000 Ft ennyiért nem biztos hogy jó autót kapok ,ezért is gondoltam arra hogy el megyek egy kereskedőhöz és veszek. Max 1millios-ra gondoltam.

Ha kereskedőnél veszek akkor mindenképpen hitelre szeretném,de annyian mondják a családba hogy ne.

Viszont félek hogy önerőből egy olyat fogok ki aminél dupláját költőm majd rá. Nem értek hozzá

Segítsetek mit csináljak.

Tavaszra már meg szeretném hogy legyen a kis autóm.



2022. jan. 2. 18:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
72%

"Hitelre egy drága autó vagy önerőből egy olcsóbbat?"

Én úgy írtam volna ki hogy hitelre egy talán jót vagy önerőből egy roncsot.


250ezerért már semmit sem kapsz, amit kapsz is arra a dupláját rá költheted hogy át engedjék műszakin.

2022. jan. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
84%
Ha 1 milliós autót em tudsz hitel nélkül megvenni, akkor felesleges autót venni. Mert még egy 5 milliósra azt mondanám, hogy oké, nem kp-ra az egészet, na de ilyen árfekvésben.
2022. jan. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
96%
Ezek közül egyik sem. Neked egyszerűen nincs pénzed használható autóra...
2022. jan. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
83%
A harmadik opció lesz a jó megoldás, mégpedig hogy gyűjtesz tovább autóra.
2022. jan. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
80%
A helyedben jelzálogot vennék fel szüleim házára, aztán vennék egy újat szalonból. Anyámat/húgomat meg elcserélném 200 liter benzinre.
2022. jan. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
55%

1. hitelre nem veszünk autót

2. nincs pénzed autóra

-->> gyűjts tovább

2022. jan. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
80%
Lehet hitelre autót venni, de ez nem az a szint. Gyűjts hozzá, 250.000-ért és 1.000.000-ért is lehet óriási szopórollert venni.
2022. jan. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
69%

Hitelből autót venni hülyeség.


Amúgy ha létszükséglet és 1-2 évre kell, ameddig gyűjtögetsz egy jobb autóra akkor ezeket javaslom 250 ezerért:

-Lada Samara

Ezeknek nem ment fel az ára mint a régebbieknek, könnyen lehet ennyiért használhatót találni.


-Daewoo Lanos

Lenézett autó, de a lemezek alatt Opel technika van.


-Peugeot 106

Kicsi, egyszerű. Ezek még jó kis autók, mivel nincs benne semmi (hiába Peugeot) nem megy tönkre semmi.


Ezeken ha el is romlik valami, (márpedig elfog) egyszerűen, olcsón javíthatóak.

2022. jan. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem nem feltétlenül ördögtől való a hitel. Ha a kérdezőnek lenne 1 millája (amiért még mindig viszonylag nehéz lenne értelmes autót kifogni) és ahhoz felvenne még egy milla hitelt és venne 2 milla körül egy értelmes autót az már szerintem jó ötlet volna.
2022. jan. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
96%
#10 Persze, nem rossz dolog a hitel. Csak vannak határok, valaki ne 4 órás minimálbérre akarjon felvenni 1 millió hitelt.
2022. jan. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!