Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ingyenes parkolási lehetőség...

Ingyenes parkolási lehetőség - 8. kerület / 11. kerület?

Figyelt kérdés
Holnap lejár az ingyenes parkolás és még nem találtam kiadó garázst a közelben. A 8 kerületben lakok a Fiumei temető mellett (errefelé kerestem eddig garázst), a munkahely pedig az Alle és az Etele pláza között van. Ezeken a környékeken keresnék ingyenes parkolási lehetőséget a hét minden napjára. Amiket eddig ajánlottak: Kelenföld P+R parkoló, nagyobb Tesco parkolók, ezeken kívül pedig a Pillangó utca kertvárosi környéke, bár az totál más irány. Valami egyéb ajánlásotok lenne, ahol napokig nyugodtan ott lehetne hagyni az autót viszonylag biztonságban? Nem minden nap vinném el oda parkolni, hanem ha egyszer lerakom, akkor lehet hogy 1 hétig nem nyúlnék hozzá.

2022. jan. 2. 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kelenföldön a hazak között is otthagyhatod. Vagy a Bikas parknal a nagy parkolóban.
2022. jan. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
Ma már szinte bárhol otthagyhatod Pesten. Nem is tudom mikor hallottam utoljára autólopásról vagy feltörésről.
2022. jan. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A hangsúly most inkább az ingyenességen lenne, de köszönöm azért az infót, új vagyok még a városban. :)
2022. jan. 2. 19:53
 4/6 anonim ***** válasza:
73%
Kelenföldön a hézak között bárhol otthagyhatod, nem te leszel az első csóró aki elfoglalja a parkolóhelyeket a fizetés zónák határán az ottlakók elől
2022. jan. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"A hangsúly most inkább az ingyenességen lenne"

Olyanról ne is álmodj a VIII. kerületben! A XI.-ben az Allee környéke reménytelen, az Etele környékén találhatsz ingyenes helyet.

2022. jan. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
18%

Fasz kivan hogy az ilyenek miatt sokszor 5 perc sétára tudom csak letenni a kocsit a lakástól.

Amikor ingyen volt a parkolás az egész városban mindig volt parkolóhely a ház közelében.

2022. jan. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!